תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אינטרנט » פייסבוק נגד פרופילים עם שמות מסיתים
"חוק הפייסבוק" - לכנסת

פייסבוק נגד פרופילים עם שמות מסיתים

הרשת החברתית נענתה לפנייה של איגוד האינטרנט ומסרה כי תסיר פרופילים של משתמשים שיוסיפו לשמם כיתוב המפר את תנאי השימוש,בכלל זה "מוות לערבים" או "מוות ליהודים"

מאת 14 ביולי 2015, 17:59 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

משתמשי פייסבוק (Facebook) שיכתבו "מוות לערבים" או "מוות ליהודים" עתידים לגלות שהפרופיל שלהם ברשת החברתית יוסר – כך עולה מהודעה שפרסם איגוד האינטרנט הישראלי.

האיגוד, שמפעיל את המרכז לאינטרנט בטוח, פנה באחרונה למדור הגלישה הבטוחה של הרשת החברתית, לאחר שקיבל פניות רבות נגד תופעה שקרתה באחרונה, בה משתמשים מוסיפים לשמם את הכיתוב "מוות לערבים" או "מוות ליהודים". אורנה היילינגר, מנהלת המרכז, ביקשה בפנייה מפייסבוק "למנוע את ההסתה".

מהאיגוד נמסר כי נציגת פייסבוק מסרה בתגובה כי תכנים שכאלה הם תכנים פוגעניים ושהחברה תסיר פרופילים של משתמשים שיוסיפו לשמם כיתוב המפר את תנאי השימוש ברשת החברתית.

לדברי היילינגר, "על הציבור לדעת שיש מענה מידי למקרי אלימות שמתרחשים בפייסבוק ובכל מקרה של פגיעה ברשת, בין אם מדובר בתכנים פוגעניים, חרמות או שיימינג. כשאנחנו מדווחים לאנשי פייסבוק, הם משתדלים להגיב במהירות ובמלוא הרצינות. קיבלנו הבטחה שכל פרופיל המפר את תנאי השימוש, ובמקרה זה באמצעות הוספת האמירה המסיתה 'מוות ל…' – יוסר".

פייסבוק נגד פרופילים עם שמות מסיתים Reviewed by on . משתמשי פייסבוק (Facebook) שיכתבו "מוות לערבים" או "מוות ליהודים" עתידים לגלות שהפרופיל שלהם ברשת החברתית יוסר - כך עולה מהודעה שפרסם איגוד האינטרנט הישראלי. האי משתמשי פייסבוק (Facebook) שיכתבו "מוות לערבים" או "מוות ליהודים" עתידים לגלות שהפרופיל שלהם ברשת החברתית יוסר - כך עולה מהודעה שפרסם איגוד האינטרנט הישראלי. האי Rating: 0

הגיבו