תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » בכיר ההיי-טק גלעד רבינוביץ' מונה למנכ"ל מפלגת העבודה
גלעד רבינוביץ', המנכ"ל החדש של מפלגת העבודה. צילום: גדעון מרקוביץ'

בכיר ההיי-טק גלעד רבינוביץ' מונה למנכ"ל מפלגת העבודה

רבינוביץ', בעל ניסיון רב בניהול בחברות בתעשייה, נענה לפנייתו של יו"ר המפלגה, יצחק הרצוג ● הוא אמר כי "אני משוכנע שההבנה והניסיון שלי במערכות מידע יסייעו לי רבות בניהול מפלגת העבודה"

מאת 16 ביוני 2015, 17:11 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

גלעד רבינוביץ', בעברו מנהל בחברות היי-טק מובילות, מונה לתפקיד מנכ"ל מפלגת העבודה. הוא יחליף את שמעון בטאט.

רבינוביץ', עד כה מנהל סניף מפלגת העבודה בשוהם, נענה לפנייתו של יו"ר המפלגה, ח"כ יצחק הרצוג.

לרבינוביץ', כיום בעל חברה לייעוץ אסטרטגי וניהולי, ניסיון ניהולי רב בחברות היי-טק ותקשורת בארץ ובחו"ל, דוגמת מלם, נטוויז'ן ו-EDS המזרח התיכון. הוא גם היה יו"ר מועצת המנהלים של אייס קנה ובנה ודירקטור בחברות נוספות. באחרונה הוזכר שמו בין המועמדים לתפקיד המנכ"ל בחברות כמו מיקרוסופט (Microsoft) וטלדור.

בנוסף, משמש רבינוביץ' מזה יותר מ-10 שנים, בהתנדבות, כסגן ראש מועצת שוהם ומחזיק תיק החינוך במועצה. כמו כן, הוא מכהן כדירקטור בעמותת צופן, שמטרתה עידוד תעסוקת ערבים בתעשיית ההיי-טק הישראלית. הוא בעל תואר ראשון בכלכלה מאוניברסיטת בר אילן ותואר שני בלימודי ארץ ישראל מאוניברסיטת חיפה.

בהתייחסו לתפקידו החדש אמר רבינוביץ': "אני רואה בו שליחות לאומית. לרקע הניהולי שלי וכן לפעילותי בתחום החינוך בשוהם תהיה תרומה רבה למילוי תפקידי, ואני משוכנע שההבנה והניסיון שלי במערכות מידע יסייעו לי רבות בניהול מפלגת העבודה".

בכיר ההיי-טק גלעד רבינוביץ' מונה למנכ"ל מפלגת העבודה Reviewed by on . גלעד רבינוביץ', בעברו מנהל בחברות היי-טק מובילות, מונה לתפקיד מנכ"ל מפלגת העבודה. הוא יחליף את שמעון בטאט. רבינוביץ', עד כה מנהל סניף מפלגת העבודה בשוהם, נענה ל גלעד רבינוביץ', בעברו מנהל בחברות היי-טק מובילות, מונה לתפקיד מנכ"ל מפלגת העבודה. הוא יחליף את שמעון בטאט. רבינוביץ', עד כה מנהל סניף מפלגת העבודה בשוהם, נענה ל Rating: 0

הגיבו