תוכן פרסומי
ראשי » כללי » בית ההשקעות פסגות השקיע במערכת הקלטה מתקדמת לשיפור אבטחת המידע בשרתי הארגון

תוכן שיווקי


בית ההשקעות פסגות השקיע במערכת הקלטה מתקדמת לשיפור אבטחת המידע בשרתי הארגון

פורסם ב-25 ביולי 2012
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

את המערכת מסוג ObserveIT סיפקה חברת אינטגריטי תוכנה, המשמשת כנציגה של ObserveIT. המערכת מספקת לפסגות את האפשרות לדעת, בכל נקודת זמן, נתיב ביקורת מדויק על גבי שרתים רגישים של הארגון. מערכת ObserveIT מקליטה את כל פעולות המשתמש ומאפשרת לפסגות לתחקר בצורה מהירה וחכמה את ההקלטה בחיתוך לפי משתמש, זמן, אפליקציה או נושא.

גיל צבר, סמנכל מערכות מידע של פסגות: "ObserveIT מספקת לנו מענה טוב לדרישות רגולציה וביקורת שונות. בנוסף המערכת מאפשרת לתחקר תקלות ולייעל את זמן המענה לקריאות שירות ללקוחות החברה. באמצעות אנשי אינטגריטי תוכנה, הצלחנו להפעיל את המערכת בייצור תוך מספר ימים".

ארז גולדשטיין, מנכ"ל אינטגריטי תוכנה, הוסיף ואמר כי "מדהים לראות מערכת שנותנת ערכים מוספים רבים כל כך בזמן כה קצר. פסגות שיפרו מאוד את מערך אבטחת המידע שלהם וזאת בימים ספורים בלבד. יש לנו כרגע בקנה עוד עשרות לקוחות שביקשו לבצע מהלך דומה לפסגות".

בית ההשקעות פסגות השקיע במערכת הקלטה מתקדמת לשיפור אבטחת המידע בשרתי הארגון Reviewed by on . את המערכת מסוג ObserveIT סיפקה חברת אינטגריטי תוכנה, המשמשת כנציגה של ObserveIT. המערכת מספקת לפסגות את האפשרות לדעת, בכל נקודת זמן, נתיב ביקורת מדויק על גבי שר את המערכת מסוג ObserveIT סיפקה חברת אינטגריטי תוכנה, המשמשת כנציגה של ObserveIT. המערכת מספקת לפסגות את האפשרות לדעת, בכל נקודת זמן, נתיב ביקורת מדויק על גבי שר Rating:

הגיבו