תוכן פרסומי
ראשי » כללי » מקיט מכריזה על גרסה חדשה ל-Unigraphics) NX) של Siemens PLM עם חידושים טכנולוגיים לתחומי התיב"ם, ההנדסה והייצור

תוכן שיווקי


מקיט מכריזה על גרסה חדשה ל-Unigraphics) NX) של Siemens PLM עם חידושים טכנולוגיים לתחומי התיב"ם, ההנדסה והייצור

פורסם ב-10 באוקטובר 2010
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

חברת מקיט מערכות, מקבוצת מלם-תים, מכריזה על גרסה חדשה למערכת Unigraphics) NX) מבית Siemens PLM Software, ספקית מובילה של תוכנות ומוצרים לשוק ה-PLM (ניהול חיי מוצר). חברת מקיט, הינה נציגת Siemens PLM Software בישראל. מערכת 7.5 Unigraphics) NX) מציגה יכולות חדשות לתחומי תיב"ם – CAD, הנדסה – CEA, וייצור – CAM. המערכת החדשה תוצג, במסגרת יום
ה- PLM הישראלי של מקיט, שייערך ב-30.11.2010 בכפר המכביה, בהשתתפות בכירי Siemens PLM העולמית.

מערכת 7.5 Unigraphics) NX) מציגה פיתוחים חדשניים ויכולות תיב"ם (תכנון באמצעות מחשב) מתקדמות, לעומת גרסאות קודמות ומאפשרת גמישות גבוהה בשילוב יכולות נרחבות למעצבים ומתכננים. מערכת (NX (Unigraphics מכילה את טכנולוגיית Synchronous המאפשרת אי תלות בהיסטוריית התיכון ומסייעת לקיצור ה-TIME TO MARKET באופן משמעותי. סביבת העבודה של המערכת HD3D PLM, המאפשרת ליווי אינטגרטיבי של ניהול נתוני המוצר, בתוספת כלי עיצוב חדשים, מסייעים להפחתת עלויות ומשדרגים את תהליכי קבלת ההחלטות. בנוסף, מודול NX DraftingPlus הקיים במערכת, מסייע למעצבים, העובדים עם דו מימד ומשפר את האינטגראציה עם תוכנת Teamcenter של Siemens PLM Software.
מערכת Unigraphics) NX CAE) מייעלת תהליכי הנדסה, אנליזה וסימולציה, באמצעות שילוב כלי הנדסה מולטידיסיפלינריים, בשילוב טכנולוגיות חדשניות. סנכרון האנליזות עם התיכון וזמינותם למתכנן, משפרים ומקצרים את תהליך התכנון ומפשטים את תהליכי פיתוח המוצר.
המערכת מגדירה מחדש, גם את יכולות הייצור, CNC, ומציעה יישומים חדשים, הניתנים להתאמה לפי משימות, כולל פתרונות טכנולוגיים חדשים, לתחום התעופה ויצור להבי מנועים מוטסים ומודל NX CMM לבקרת הייצור, שעובד באופן אוטומטי עם נתוני מודל PMI (ר"ת Product Manufacturing Information) לניהול פרויקטים.

טל גלדמן, סמנכ"ל שיווק ומכירות במקיט: "מערכת (Unigraphics) NX הפכה למערכת המועדפת על מעצבי ומתכנני מוצרים מורכבים, באלפי חברות ברחבי העולם ומסייעת להם להתמודד עם האתגרים בסביבה הדיגיטאלית. זו המערכת היחידה, אשר עושה שימוש בטכנולוגיות הדור הבא של פיתוח מוצר, כבר בשלב קבלת ההחלטות, בתהליך הממוחשב. המערכת מקדימה במספר שלבים מערכות דומות והיא היחידה המאפשרת אגירה, ניהול ויישום חוזר של ידע, לשיפור תהליך הפיתוח וההנדסה הכוללת".

מקיט מכריזה על גרסה חדשה ל-Unigraphics) NX) של Siemens PLM עם חידושים טכנולוגיים לתחומי התיב"ם, ההנדסה והייצור Reviewed by on . חברת מקיט מערכות, מקבוצת מלם-תים, מכריזה על גרסה חדשה למערכת Unigraphics) NX) מבית Siemens PLM Software, ספקית מובילה של תוכנות ומוצרים לשוק ה-PLM (ניהול חיי מו חברת מקיט מערכות, מקבוצת מלם-תים, מכריזה על גרסה חדשה למערכת Unigraphics) NX) מבית Siemens PLM Software, ספקית מובילה של תוכנות ומוצרים לשוק ה-PLM (ניהול חיי מו Rating:

הגיבו