תוכן פרסומי
ראשי » כללי » אומניסיס הכריזה על CIPHER – מערכת לאיסוף וניהול מודיעין תחרותי

תוכן שיווקי


אומניסיס הכריזה על CIPHER – מערכת לאיסוף וניהול מודיעין תחרותי

פורסם ב-10 באוקטובר 2010
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

חברת אומניסיס (Omnisys) הכריזה על CIPHER – מערכת האוספת, מנהלת וממנפת מידע רלוונטי בסביבה העסקית של הארגון. המערכת מספקת קשת רחבה של כלים לאיסוף, עיבוד והפצת מידע על מתחרים, אירועים, לקוחות ופעילויות אחרות בשוק הרלבנטי.

CIPHER מבוססת על Office SharePoint Server 2010, מיושמת כאתר מודיעין עסקי, וכוללת יכולות התאמה, הרחבה ושילוב עם מערכות אחרות בארגון. המערכת ידידותית למשתמש, כוללת מערכת ניווט נוחה לשימוש, ואפשרויות חיפוש מתקדמות באמצעות טקסט חופשי, או חיפוש על פי מאפייני מערכת שהוגדרו מראש.

CIPHER אוספת, ממיינת ומעבדת את המידע, תוך ביצוע מעקב אחר מתחרים, ספקים ולקוחות. המערכת עושה שימוש נרחב בכלי בינה עסקית (BI) לניתוח והצגת המידע, המגיע ממקורות שונים, חיצוניים ופנימיים, בפורמטים שונים, באופן אוטומטי או ידני. המידע כולל הזנות RSS, מנויים לרשימות תפוצה, סקירה של אתרים ומגזינים, וידיעות דואר מעובדי החברה או משותפים עסקיים.

"איסוף מידע על השוק בו פועל הארגון, מהווה בסיס חיוני ובעל חשיבות עצומה בתהליך קבלת ההחלטות ויוצר יתרון משמעותי מול המתחרים", אמר איתי שטרן, מנהל חטיבת התוכנה בחברת אומניסיס. "זיהינו את הצורך הברור בכלי ייחודי שייתן מענה לאיסוף שוטף של מידע תחרותי על הסביבה העסקית בה פועלים לקוחותינו".

CIPHER מבצעת סיווג ותיוג אוטומטי של המידע המודיעיני הנכנס למערכת. כמו כן מספקת המערכת סקירות ומאמרים, ספריות מסמכים ייעודיות, דו"חות מודיעין תחרותי, מאגרי מומחים, מאגרי מוצרים ומחירים, לוחות אירועים, עדכונים וחדשות מהשוק.

חטיבת התוכנה באומניסיס מובילה בעולם פתרונות ניהול הידע מבוססות מיקרוסופט ומציעה פתרונות בעיקר ללקוחות האנטרפרייז. בין לקוחות החטיבה ניתן למנות את ECI ,888, כתר פלסטיק, גילת לווינים, שטראוס עלית, תעשיה אווירית ועוד.

אומניסיס הכריזה על CIPHER – מערכת לאיסוף וניהול מודיעין תחרותי Reviewed by on . חברת אומניסיס (Omnisys) הכריזה על CIPHER – מערכת האוספת, מנהלת וממנפת מידע רלוונטי בסביבה העסקית של הארגון. המערכת מספקת קשת רחבה של כלים לאיסוף, עיבוד והפצת מי חברת אומניסיס (Omnisys) הכריזה על CIPHER – מערכת האוספת, מנהלת וממנפת מידע רלוונטי בסביבה העסקית של הארגון. המערכת מספקת קשת רחבה של כלים לאיסוף, עיבוד והפצת מי Rating:

הגיבו