תוכן פרסומי
ראשי » כללי » GIV Solutions הרצתה בכנס השביעי של 7WCSCM לפיקוח ובקרת מבנים הנדסיים

תוכן שיווקי


מימין: הו לי, יו"ר ועידת 7WCSM, ומאיר גבעון,מנכ"ל GIV Solutions. צילום: מאיר שטיינהאוז

GIV Solutions הרצתה בכנס השביעי של 7WCSCM לפיקוח ובקרת מבנים הנדסיים

פורסם ב-30 ביולי 2018
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

כתב: מאיר שטיינהאוז, מנהל אזור אסיה פסיפיק ב-GIV Solutions.

GIV Solutions הוזמנה להרצות בכנס הבינלאומי השביעי של 7WCSCM, שעסק ב-Structural Health control and monitoring (פיקוח ובקרה על בריאות מבנים הנדסיים).

הכנס היוקרתי נערך אחת לארבע שנים ונודד בין המדינות החברות המבצעות מו"פ בתחום. השנה הוא התארח בעיר צינגדאו שבמזרח סין וארך שלושה ימים. השתתפו בו כ-800 חוקרים ומומחים מובילים בתחום מעשרות מדינות, ובהן מ-GIV Solutions הישראלית.

התעודה שהוענקה ל-GIV Solutions ולמנכ"ל שלה, מאיר גבעון, במהלך הכנס. צילום: מאיר שטיינהאוז

התעודה שהוענקה ל-GIV Solutions ולמנכ"ל שלה, מאיר גבעון, במהלך הכנס. צילום: מאיר שטיינהאוז

האירוע משמש במה להצגת המחקרים האחרונים וכיווני ההתפתחות של המחקר בתחום, כמו גם להצגת יכולות התעשייה בנושאי בקרה, ניטור וניהול המידע. השתתפו בו נציגים מהאוניברסיטאות, מכוני המחקר והחברות העוסקים בתחומי הנדסה אזרחית, מבני תשתית, ניטור ואנליזה של מבנים, וחוקרים בעולם מחזור החיים של תשתיות – תחום מחקר ופיתוח, שמתחיל לצבור תאוצה ולהשתלב עם ניטור ובקרת בריאות מבניים הנדסיים.

GIV Solution הוזמנה להציג שתי הרצאות שונות בכנס. בהרצאה הראשונה הוזמנה להציג את הפיתוח והפתרונות החדשניים המוצעים על ידה בנושא ניהול מחזור חיים, תחזוקה, סקירות וניטור מצב תשתיות תחבורה ותשתיות ערים  והרצאה נוספת בנושא "אופטימיזציה של התפעול והאחזקה של תשתיות אלו בראייה הוליסטית. לאור סטטוס וכיווני המו"פ העולמיים שהוצגו בכנס על ידי החוקרים המובילים בעולם, כולל טכנולוגיות המפותחות כיום, GIV Solutions נמצאת בשורה הראשונה במו"פ, זיהוי הצרכים והמגמות, והצעת הפתרונות הנדרשים לניטור, איסוף, עיבוד ואינטגרציה של המידע בניהול מחזור החיים של תשתיות ובסקירות הנדסיות בטכנולוגיות מתקדמות. זאת, תוך שימוש במערכת ניהול נכסים מרכזית והוליסטית בארגון.

נושא נוסף שעלה בכנס הוא הצורך במערכת Structure health monitoring לביצוע תהליכי ניהול אחזקה מתקדמים, שמאפשרת עמידה בכלל יעדי הארגון ומטרות התשתית.

מימין: כתב: מאיר שטיינהוז, מנהל אזור אסיה פסיפיק ב-GIV Solutions, ומאיר גבעון, מנכ"ל החברה. צילום: יח"צ

מימין: מאיר שטיינהאוז, מנהל אזור אסיה פסיפיק ב-GIV Solutions, ומאיר גבעון, מנכ"ל החברה. צילום: יח"צ. התמונה צולמה במסגרת סיור בגשר באורך 41 ק"מ, מתוכם 28.8 ק"מ מעל לאוקיינוס השקט, במפרץ צינגדאו. הסיור כלל סקירה של מערכות הבקרה והניטור של בריאות הגשר

מאיר גבעון, מנכ"ל GIV Solutions, דיבר בפני באי הכנס בשתי הרצאות שונות. אחת מהן עסקה ב-"תובנות החשובות לארגוני תשתיות לסוגיהם לניהול יעיל של מחזור חיי תשתית, משלב התכנון ועד תפעול ותחזוקה". הוא סקר בה את המגמות התחום, בהתבסס על ניסיונו בן עשרות השנים בניהול ובתפעול תשתיות בארגונים גדולים, כמו גם בהקמת ובייעול מערכי ניהול תשתיות, והשילוב ביניהם. כמו כן, ההרצאה עסקה בסקירת הפתרונות של החברה בעולם של תשתיות תחבורה מורכבות, כגון גשרים, מנהרות, רכבות ומטרו.

המחקר העולמי מדגיש את האתגרים הנובעים מהגידול העצום בהיקף התשתית העולמית ומתהליכי הזדקנות של תשתיות בעולם, במקביל לגידול עצום בהיקף המידע הנאסף ממערכות הבקרה של התשתיות, ושילובו בתהליכי הסקירות והערכת המצב המסורתיים.

פתרונות ויכולות GIV Solutions עוררו עניין רב בקרב משתתפי הכנס – הן מהאקדמיה והן מהתעשייה, שנחשפו בפעם הראשונה לפתרונות החכמים לאתגרים שעומדים בפני העוסקים בתחום זה.

במסגרת הכנס סיכם גבעון על המשך שיתוף פעולה בפיתוח עם חוקרים בתחום בריאות המבנים והניטור מאוניברסיטאות ביפן, דרום קוריאה, הונג קונג, סין, ארצות הברית, בריטניה ואוסטרליה. במסגרת שיתופי פעולה אלה ישולבו במרכזים עולמיים מובילים המודלים ההנדסיים ושיטות המחקר המתקדמות, כמו גם שיטות מתקדמות לסקירות רחפנים וסקירות רובוטים במערכות GIV (שעוסקת במו"פ בתחום מזה שנים). זאת, לשם עיבוד נתונים מתקדם ויכולת אספקת פתרונות הוליסטיים של ניהול ועיבוד מידע משולב במודלים הנדסיים מעמיקים לשוק הגלובלי.

GIV Solutions הרצתה בכנס השביעי של 7WCSCM לפיקוח ובקרת מבנים הנדסיים Reviewed by on . כתב: מאיר שטיינהאוז, מנהל אזור אסיה פסיפיק ב-GIV Solutions. GIV Solutions הוזמנה להרצות בכנס הבינלאומי השביעי של 7WCSCM, שעסק ב-Structural Health control and mo כתב: מאיר שטיינהאוז, מנהל אזור אסיה פסיפיק ב-GIV Solutions. GIV Solutions הוזמנה להרצות בכנס הבינלאומי השביעי של 7WCSCM, שעסק ב-Structural Health control and mo Rating: 0

הגיבו