תוכן פרסומי
ראשי » כללי » הקוד הפתוח – מוקד של חדשנות המסיר מגבלות טכנולוגיות ישנות

תוכן שיווקי


חואן רובר, מנהל קבוצת הקוד הפתוח בחטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס. צילום: הדר צדקה חזן

לקראת אירוע - Pizza & Technology, יום ה' 24 במאי, סינמה סיטי גלילות

הקוד הפתוח – מוקד של חדשנות המסיר מגבלות טכנולוגיות ישנות

פורסם ב-14 במאי 2018
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

לקראת רד-האט פיצה, כנס הקוד הפתוח שכבר הפך למסורת בישראל, שוחחנו עם חואן רובר, מנהל קבוצת הקוד הפתוח בחטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס, על החידושים בתחום הקוד הפתוח ועל הצרכים הטכנולוגיים בשוק העסקי.

מה הם החידושים הטכנולוגיים בעולם הקוד הפתוח בכלל ובישראל בפרט בשנה האחרונה?
"השיח הטכנולוגי השתנה בתקופה האחרונה. אם בעבר הדיון המרכזי היה על התאמת הטכנולוגיה לצורך הארגוני הנוכחי ושיח על טכנולוגיות נפרדות בתחום הענן, התשתיות וה-Middleware, כיום הקוד הפתוח הוא מוקד של חדשנות ארגונית המאפשר לדחוף קדימה רעיונות של ייחודיים ולהסיר את מגבלות הטכנולוגיה שעצרו את טובי הרעיונות. ניתן לעשות שימוש בתחומים כמו Big Data, בינה מלאכותית, Machine Learning ועוד בזכות הקוד הפתוח המבוסס על חוכמת ההמונים".

"בשוק הישראלי, בדומה לשאר העולם, ניתן לראות האצה במעבר לארכיטקטורות אג'ייל ו-MicroServices בזכות ההתפשטות המהירה של המהפכה הדיגיטלית. מודלים עסקיים המבוססים על פתרונות API הם תחום התופס יותר ויותר חשיבות בארגונים רבים. כלכלת ה-API הינה תפיסה עסקית חדשה המאפשרת לארגונים לשתף את פתרונותיהם עם ארגונים אחרים וכך להרוויח מהשימוש ומכירת הפתרון לגורם שלישי. כלכלת ה-API התפתחה בעקבות המהפכה הדיגיטלית ומהצורך העסקי למצוא אפיקים חדשים בעולם שמשתנה ומשתדרג באופן עקבי".

"רד-האט (Red Hat) תורמת רבות למהפכת הכלכלה הדיגיטלית, או כפי שמכנים אותה, המהפכה התעשייתית הרביעית. היא מאפשרת לארגונים להוציא אל הפועל את האסטרטגיה העסקית שלהם באמצעות מגוון רחב של פתרונות המשמשים את הליבה העסקית ואת ליבת החדשות הארגונית. רד-האט משתלבת היטב עם המגמות העולמיות והישראליות בשוק הטכנולוגי באמצעות פלטפורמת ה-OpenShift, המאפשרת מעבר קל, מהיר ואיכותי לארכיטקטורות מבוססות אג'ייל ו-DevOps. בנוסף, לאחר שרד-האט רכשה את 3 Scale היא מספקת ללקוחותיה את Red Hat API Managment,  פתרון API היברידי התואם את דרישות השוק ומשתנה בהתאמה.

הפתרון מאפשר לארגון לרכז את כל ניהול ה-API במקום אחד תוך שימוש בכלים מתקדמים כמו אנליטיקה, ניהול תזרימי עבודה, ניהול תעבורה מאובטח באמצעות Traffic Control ועוד. ברחבי העולם ניתן למצוא אלפי ארגונים המבססים את פעילות הליבה העסקית שלהם על פתרונות רד-האט, כגון חברת הענק הפיננסית Braclays ,Amadeus ועוד".

כיצד מטריקס משתלבת עם המגמות החדשות והפתרונות של רד-האט?
"מטריקס הנה המפיצה הבלעדית של רד-האט בישראל משנת 2004 ומנהלת את מרכז התמיכה של רד-האט המשרת כ-750 לקוחות בישראל. במרוצת השנים רד-האט פיתחה יותר ויותר מוצרים התומכים ודואגים לליבה של הארגון, ולכן נדרשת הבנה עמוקה של הצרכים העסקיים בכל ארגון ויכולת טכנולוגית כדי לשלב את הפתרונות הללו עם פתרונות ה-IT הנוספים בארגון. הידע והניסיון הינם קריטיים להצלחת הפרויקטים והגשמת המטרה העסקית שלשמה נבחרה רד-האט מלכתחילה. כחברת הטכנולוגיה המובילה בישראל, יש למטריקס את היכולת להבין בצורה המקיפה את הצרכים המורכבים של כל לקוח ולקוח ולשלב ידע מדיסציפלינות שונות, שילוב פלטפורמות שונות של רד-האט עם מגוון פתרונות משלימים, ועוד".

חטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס משקיעה רבות על מנת להמשיך ולהוביל את הפתרונות של רד-האט בישראל. שיתוף הפעולה המוצלח של שתי החברות המובילות בתחומן ימשיך להוביל את הפרויקטים המעניינים ביותר שיהיו כאן בשנה הקרובה".

מה חדש בכנס רד-האט פיצה הקרוב?
"כנס רד-האט פיצה וטכנולוגיות הינו מסורת רבת שנים בישראל ומשמש כאירוע בו לקוחות, שותפים וחברים נפגשים לאירוע המשלב טכנולוגיה, ערכים והרבה כיף".

"בשנים הקודמות היו בכנס שני מסלולים – תשתיות גדול ו-middleware, השנה יהיו שני מסלולי Devops גדולים כאשר אחד מהם ממוקד יותר לאנשי פיתוח והשני לאנשי אופרציה ותשתיות. בשניהם יהיה ניתן לשמוע תכנים מרתקים שיועברו על ידי מרצים מחטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס ועל ידי מרצים מרד-האט ישראל".

"כמו בכל שנה, גם השנה יכבדו אותנו בנוכחותם בכירים מרד-האט העולמית, כאשר השנה גם מומחי מיקרוסופט (Microsoft) יגיעו לכנס. אני צופה שכמו בכל שנה, גם השנה מאות המשתתפים יהנו מהידע, הניסיון וה-Fun המגיע עם רד האט פיצה".

להרשמה לאירוע לחץ כאן
להרשמה לאירוע לחץ כאן
הקוד הפתוח – מוקד של חדשנות המסיר מגבלות טכנולוגיות ישנות Reviewed by on . לקראת רד-האט פיצה, כנס הקוד הפתוח שכבר הפך למסורת בישראל, שוחחנו עם חואן רובר, מנהל קבוצת הקוד הפתוח בחטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס, על החידושים בתחום הקוד הפתוח לקראת רד-האט פיצה, כנס הקוד הפתוח שכבר הפך למסורת בישראל, שוחחנו עם חואן רובר, מנהל קבוצת הקוד הפתוח בחטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס, על החידושים בתחום הקוד הפתוח Rating: 0

הגיבו