תוכן פרסומי
ראשי » כללי » פרויקט Crusoe בכאל זכה ב-IT Awards '17 בקטגוריית אבטחת מידע

תוכן שיווקי


צוות כאל וצוות אינטגריטי במעמד קבלת הפרס. צילום: ניב קנטור

בעקבות אירוע - IT AWARDS 2017

פרויקט Crusoe בכאל זכה ב-IT Awards '17 בקטגוריית אבטחת מידע

את הפתרון הטמיעה אינטגריטי תוכנה ● ארז גולדשטיין, מנכ״ל החברה, אמר כי "אנו גאים בבחירה של כאל כפרויקט מצטיין - היא נמצאת עם שורה של ארגונים שבחרו ויישמו את הגלישה המאובטחת של Crusoe Security"

פורסם ב-3 במאי 2018
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

כאל זכתה בפרס הצטיינות באירוע IT Awards 2017 של אנשים ומחשבים על הטמעת פתרון הגלישה המאובטחת Crusoe מבית Crusoe Security – חברה ישראלית המתמחה בפתרונות בידוד אינטרנט מהרשת הארגונית (Web Isolation).

ייעוד הפרויקט הינו יישום גלישה מאובטחת עבור משתמשי הארגון, תוך מתן דגש על היבטי אבטחת מידע, חוויית משתמש נוחה, פשוטה ומהירה וכן חסכון בעלויות.

רזי גרינפלד, מנהל תשתיות היקפיות כאל, אמר כי "באמצעות הפתרון, משתמשי הארגון יכולים לגלוש בצורה מאובטחת לאתרים ואפליקציות באינטרנט, מעמדת המחשב הארגונית האישית שלהם אשר נמצאת ברשת סגורה ושאינה חשופה לאינטרנט".

לדבריו, "המערכת מקשרת אותם באופן אוטומטי לאתר בצורה שקופה ומאובטחת, כך שהמשתמש למעשה אינו חש בהבדל בין גלישה באינטרנט לעבודה בדפדפן ביישום ארגוני. הגלישה היא מהירה ונוחה וחוסכת זמן למשתמשים לעומת צורות יישום אחרות דוגמת שימוש בעמדה נפרדת לגלישה, הלבנת קבצים בעמדות הלבנה".

עוזי מסיקה, מנהל תשתיות בכאל, אמר כי "בפרויקט נתנו מענה לדרישות אבטחת מידע גבוהות ויישמנו רכיבי אבטחה מתקדמים על מנת לאפשר גלישה לאתרים והורדת קבצים ישירות אל עמדת המחשב של המשתמש, עם אינטגרציה למערכת ההלבנה הארגונית הקיימת".

הפרויקט, אמר, "נתן מענה לכלל משתמשי החברה, והותאם לצרכים עסקיים שונים כגון: שימוש בדפדפנים מסוגים שונים, הרשאות לביצוע פעולות בהתאם לצרכי המשתמש ועוד. שביעות הרצון מהיישום בארגון גבוהה מאוד הן מצד משתמשי הקצה והן מצד מחלקת אבטחת מידע אשר קיבלה מענה מלא לדרישותיה, כולל עמידה ברגולציה המחייבת הפרדה בין הרשת הארגונית לבין רשת האינטרנט".

"הפרויקט הביא לחסכון בעלויות על ידי צמצום הצורך בפריסת מחשבי אינטרנט ייעודיים לכלל משתמשי הארגון ועושה שימוש במספר קטן של שרתי טרמינל המתווכים את הגישה לאינטרנט. החיסכון מתבטא גם בעלויות רישוי מערכות הפעלה ותוכנה".

ארז גולדשטיין, מנכ״ל אינטגריטי תוכנה, אמר כי "אנו גאים בבחירה של כאל כפרויקט מצטיין. כאל נמצאים עם שורה של ארגונים  שבחרו ויישמו את הפתרון ובכללם מגדל ביטוח, בנק הפועלים, AIG, פסגות, בנק ירושלים ועוד עשרות ארגונים נוספים".

לדבריו, "גרטנר (Gartner) כבר העריכו שאחת המגמות המרכזיות ב-10 השנים הקרובות תהיה "Isolation" – בידוד הסיכון מהרשת הפנימית על ידי שימוש בטכנולוגיות וירטואליזציה. אנחנו משתלבים במגמה זו תוך שמירה על חוויית משתמש מקסימלית".

פרויקט Crusoe בכאל זכה ב-IT Awards '17 בקטגוריית אבטחת מידע Reviewed by on . כאל זכתה בפרס הצטיינות באירוע IT Awards 2017 של אנשים ומחשבים על הטמעת פתרון הגלישה המאובטחת Crusoe מבית Crusoe Security - חברה ישראלית המתמחה בפתרונות בידוד אי כאל זכתה בפרס הצטיינות באירוע IT Awards 2017 של אנשים ומחשבים על הטמעת פתרון הגלישה המאובטחת Crusoe מבית Crusoe Security - חברה ישראלית המתמחה בפתרונות בידוד אי Rating: 0

הגיבו