תוכן פרסומי
ראשי » כללי » Dell-EMC ו-TSG יספקו שירות משותף לניטור וניהול אירועי סייבר

תוכן שיווקי


מימין לשמאל: יניב הראל, מנכ"ל קבוצת פתרונות הסייבר, Dell EMC, וגלי מיכאלי, סמנכ"ל HLS & Cyber ב-TSG. צילום: שרי משאפי

בעקבות אירוע - Dell-EMC- TSG

Dell-EMC ו-TSG יספקו שירות משותף לניטור וניהול אירועי סייבר

פורסם ב-1 בפברואר 2018
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

כתב: הילל יוסף

קבוצת פתרונות הסייבר של Dell-EMC ו-TSG IT Advanced Systems חברה בבעלות התעשייה האווירית ופורמולה מערכות, השיקו שירות משותף לניהול וניטור אירועי סייבר בארגונים.

השירות החדש, אשר יפעל ממרכז הסייבר של Dell-EMC בבאר שבע, המעסיק כיום מאות עובדים, נשען על יכולות אבטחת הסייבר של שני הגופים ויספק שירותים אלה לארגונים.

המטרה היא לסייע לארגונים בהפחתת ההיקף והעוצמה של מתקפות הסייבר עליהם, על ידי טיפול בנקודות התורפה בתשתיות ה-IT. זאת, על ידי העברת מידע על החולשות במערך האבטחה, יצירת מודעות בקרב עובדים ומנהלים בארגון ואספקת כלי מניעה טכנולוגיים ותפעוליים. השירות יכלול ניטור רשת, ניהול אירועים, מודיעין סייבר, יעוץ , צוות תגובה, הדרכות ותרגולים.

מודל ההגנה המתאים ביותר לארגונים כיום

לדברי ד"ר יניב הראל, מנכ"ל קבוצת פתרונות הסייבר, Dell-EMC, "מפת איומי הסייבר הינה דינאמית ומשתנה באופן תדיר, ובהתאם – גדלים דרמטית הסיכונים לארגונים, אשר מחפשים דרכים יעילות להגן על עצמם".

"השירות החדש מביא את הידע הנצבר אצלנו למודל שירות רציף, המתמודד עם תופעות סייבר, בוחן אותן ומגיב אליהן במקצועיות ובכשירות מבצעית גבוהה. השירות נסמך על הניסיון והמומחיות הקיימים בישראל, בשילוב עם תובנות ולקחים מאירועי סייבר בעולם בהם היינו מעורבים".

"השירות יינתן לארגונים ללא גוף סייבר פנימי, או לארגונים שמפעילים גוף סייבר פנימי אבל בוחרים להעביר חלק מפעילותם לגורם חיצוני".

גלי מיכאלי, סמנכ"ל HLS & Cyber ב-TSG, אמר כי "אנו שמחים על מינוף השותפות הקיימת בין החברות בתחום אבטחת הסייבר, אשר הביאה להקמת המרכז החדש, המגלם בתוכו את המומחיות שנצברה בשתי החברות".

"המודל העסקי של המרכז, מאפשר לארגונים להתמקד בליבת העסקים שלהם, במקום להשקיע משאבים עצומים של כסף וזמן באבטחת הסייבר".

"מדובר במודל ההגנה המתאים ביותר לארגונים כיום, הנדרשים להיות יעילים בשוק תחרותי ולהתמקד בתחום מומחיותם".

Dell-EMC ו-TSG יספקו שירות משותף לניטור וניהול אירועי סייבר Reviewed by on . כתב: הילל יוסף קבוצת פתרונות הסייבר של Dell-EMC ו-TSG IT Advanced Systems - חברה בבעלות התעשייה האווירית ופורמולה מערכות, השיקו שירות משותף לניהול וניטור אירועי כתב: הילל יוסף קבוצת פתרונות הסייבר של Dell-EMC ו-TSG IT Advanced Systems - חברה בבעלות התעשייה האווירית ופורמולה מערכות, השיקו שירות משותף לניהול וניטור אירועי Rating: 0

הגיבו