תוכן שיווקי
לקראת אירוע - Red Hat Forum Israel 2017, יום ג' 14 בנובמבר, LAGO

רד-האט נבחרה לרשימת Fortune Future 50

מדובר בדירוג 50 החברות האמריקניות שפורצ'ן מאמין כי יש להן את הסיכויים הטובים ביותר לצמיחה

26/10/2017 10:56
ג'ים וויטהרסט, נשיא ומנכ"ל רד-האט. צילום: יח"צ

רד-האט (Red Hat), הספקית הגדולה בעולם של פתרונות קוד פתוח, הודיעה כי היא נבחרה לרשימת ה-Fortune Future 50 שפורסמה לראשונה על ידי המגזין פורצ'ן (Fortune). הדירוג החדש ביותר של המגזין הוא מדד צופה לעתיד, שמדרג את 50 החברות האמריקניות שפוצר'ן מאמין כי יש להן הסיכויים הטובים ביותר לצמיחה.

במצגת המרכזית שלו ב-2017 Red Hat Summit אמר ג'ים וויטהרסט, נשיא ומנכ"ל רד-האט, כי "יכולתנו לחזות את העתיד הולכת ופוחתת/ ה-Fortune Future 50 מודע לעובדה זאת, ויוצר מדד חדש כדי לעזור לחזות חברות אלה שיש להן החיוניות העסקית להצליח ולשרוד בעולם העסקי המשתנה במהירות".


דירוג ה-Fortune Future 50 (שפותח יחד עם חברת הייעוץ האסטרטגי בוסטון קונסלטינג גרופ – BCG) מבוסס על שני גורמים: מבט על השוק מבחינת פוטנציאל גידול, והערכה על יכולתה הנוכחית של החברה להגשים צמיחה זאת בארבעה תחומים: אסטרטגיה, אנשים, טכנולוגיה והשקעות, ומבנה תאגידי. התוצאות משולבות לציון מורכב שנותן נקודת מבט חדשה לאנליסטים עסקיים, ומספק מבט צופה קדימה על העסק היום.

ברד-האט מאמינים שזו לא רק הכרה בפוטנציאל שלה כחברה ובטכנולוגיות שלה, אלא גם בעוצמה ובהשפעה של קוד פתוח.

הקוד הפתוח מתפשט, ורד-האט רואה אותו כדרך של העתיד. במבט על תחומים רבים, קוד פתוח הוא הכוח המניע מאחורי הרבה מהחדשנות הטכנולוגית המתבצעת כיום. קוד פתוח ממלא תפקיד מרכזי בחדשנות בקונטיינרים, אוטומציה ומחשוב ענן, והוא מעצב את העתיד של DevOps, מובייל, למידת מכונה ובינה מלאכותית, Big Data ואינטרנט של הדברים.

רד-האט גם נבחרה זו השנה החמישית לרשימת החברות החדשניות ביותר ולרשימת ה-Global 2000 של Fortune, המכירה בחברות הציבוריות הגדולות בעולם. זו הפעם הראשונה שרד-האט מופיעה ברשימה זאת, וגם הפעם הראשונה שחברת קוד פתוח נכללת ברשימת Global 2000 Fortune.

אירועים קרובים