תוכן שיווקי

מחקר: תשתית אחסון של קמינריו מספקת יתרונות כלכליים עבור יישומים בענן

הפחתת TCO פי 2.3, השגת ROI של יותר מ-80% במהלך חמש שנים

17/10/2017 14:31
אייל דוד, ה-CTO של קמינריו. צילום: יח"צ

קמינריו (Kaminario), חברת אחסון All-Flash מובילה, פרסמה תוצאות מחקר שווי כלכלי אותו ביצעה ESG. המחקר בחן את ההחזר להשקעה (ROI) שהושג על ידי הטמעת טכנולוגיית קמינריו.

הדו"ח התמקד בהשוואת מערכת K2 של קמינריו למוצרי All-Flash מסורתיים ולפתרונות אחסון All-Flash אחרים בשוק שנבנו למטרות ספציפיות. דו"ח זה והמודל הנלווה אליו, יכולים לשמש ארגוני IT להבנת הערך הכלכלי של הטמעת טכנולוגיית קמינריו עבור האפליקציות העסקיות שלהם.

הניתוח הכמותי של ESG מבוסס על ראיונות מעמיקים עם לקוחות קמינריו, ומדגים את היכולת הגמישה של המערכת לגדול בנפחי אחסון ומשאבי מחשוב.

היכולת לבצע Scale-up וגם Scale-out מספקת ערך כלכלי אמיתי עבור תרחישי גדילה של סביבות מחשוב הרגישות לביצועים ודורשות נפחי אחסון גדולים.

סביבות מחשוב אלו  אופייניות לספקי SaaS (תוכנה כשירות), אפליקציות אונליין לצרכנים, ויישומים של ענן פרטי. כמו כן בחן המחקר את הערך הכלכלי של יכולות הדור השישי של מערכת קמינריו, כולל מנגנון דחיסת מידע המבוסס על חומרה, תהליך דה-דופליקציה (ביטול כפילויות נתונים) גלובלי וסלקטיבי, עבודה עם גדלי בלוקים שונים של מידע, ואיזון עומסים אמיתי ואוטומטי.

להורדת הגרסה המלאה של הדו"ח

לגישה למחשבון TCO ו-ROI מקוון

הדו"ח והמודל הנלווה מספקים מסגרת גמישה להערכת הערך הכלכלי שנוצר על ידי קמינריו ביחס לגישות All-Flash מסורתיות עבור כל צרכי המחשוב השונים, כולל:
● שיפור של 33% בפתרון בעיות ביצועים אפליקטיביות, והפחתה של 58% בזמן המבוזבז על ניטור עומסי עבודה של אחסון ואיזון עומסים.
● הפחתת ה-TCO (עלות כוללת של בעלות) פי 2.3 ביחס למערכי All-Flash אחרים בסביבות עבודה מרובות אפליקציות.
● החזר השקעה (ROI) של 82% לאורך חמש שנים בביצועים קריטיים של מסדי נתונים (OLTP) ואפליקציות של ניתוח מידע (OLAP).

"הגישה של קמינריו לטכנולוגיית All-Flash מספקת יתרונות כלכלים נלווים בהשוואה לטכנולוגיות All-Flash אחרות בשוק", אמר מארק פיטרס, אנליסט בכיר ב- ESG. "השילוב של ניהול אינטליגנטי של עומסי עבודה והקטנת שטח האחסון ברמה הגבוהה ביותר, יחד עם תוכנית ה-ForeSight המקיפה של החברה, מספק יתרון כלכלי אמיתי ללקוחות של קמינריו.

"הבנת מכלול השיקולים הכלכליים הינה מורכבת", אמר אייל דוד, ה-CTO של קמינריו. "המודל הכלכלי של ESG מסייע ללקוחות בהבנת הערך האמיתי הנוצר מהטמעת אסטרטגיה של תשתית דטה-סנטר, בייחוד עבור ספקי ענן. אנחנו רואים את המחקר והמודל הנ"ל כהזדמנות לניהול דיאלוג עם קמינריו או כל ספק אחסון אחר על התפקיד הקריטי של פתרון אחסון All-Flash באספקת ערך עסקי".

משאבים

● להורדת עותק מלא של הדו"ח, לחץ כאן.
● לגישה למודל המקוון, לחץ כאן.
● לצפייה בראיון וידאו של דני גולן, מייסד ומנכ"ל קמינריו, עם מנכ"ל ESG, לחץ כאן.
● לקריאת הבלוג Why Total Cost of Ownership Still Matters in the World of All-flash Storage, לחץ כאן.

אירועים קרובים