תוכן פרסומי
ראשי » כללי » IDC: נט-אפ מובילה את מכירות האחסון בישראל ברבעון הראשון של 2017

תוכן שיווקי


תוצאות טובות. נט-אפ

IDC: נט-אפ מובילה את מכירות האחסון בישראל ברבעון הראשון של 2017

נט-אפ דורגה במקום הראשון גם במכירות אחסון פלאש, שם גברה על החברות דל, יבמ, HPE וחברות נוספות

פורסם ב-18 ביולי 2017
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

חברת המחקר IDC פרסמה את נתוני המחקר שלה על מכירות בבתחום האחסון ברבעון הראשון של 2017: חברת האחסון נט-אפ (NetApp) הוגדרה כחברה שמובילה את שוק האחסון בישראל.

לפי נתוני החברה, נט-אפ נמצאת במקום הראשון בשוק הישראלי במכירות אחסון לאנטרפרייז (Enterprise Storage). היא מובילה את המכירות בשוק הישראלי של מוצרי האחסון עם נתח של 32% מהמכירות בישראל (לעומת 29% ברבעון הקודם) ומותירה מאחור את המתחרות דל (Dell), EMC ,HPE והיטאצ'י (Hitachi).

בנוסף, נט-אפ מדורגת כמספר אחת בשוק המקומי גם במכירות אחסון הפלאש: שם יש לה נתח שוק של 37% (לעומת 31% ברבעון הקודם). כאשר גם כאן היא מובילה על פני דל, יבמ, HPE ,EMC ונוספות.

נט-אפ נחשבת למומחית המובילה בתחום ניהול הנתונים בענן ההיברידי. החברה מספקת מגוון רחב ומלא של שירותי נתונים לענן ההיברידי, המפשטים את ניהול היישומים והנתונים בכל סוגי העננים והסביבות מקומיות, כדי להאיץ את השינוי הדיגיטלי.

למידע נוסף, לחצו כאן.

IDC: נט-אפ מובילה את מכירות האחסון בישראל ברבעון הראשון של 2017 Reviewed by on . חברת המחקר IDC פרסמה את נתוני המחקר שלה על מכירות בבתחום האחסון ברבעון הראשון של 2017: חברת האחסון נט-אפ (NetApp) הוגדרה כחברה שמובילה את שוק האחסון בישראל. לפי חברת המחקר IDC פרסמה את נתוני המחקר שלה על מכירות בבתחום האחסון ברבעון הראשון של 2017: חברת האחסון נט-אפ (NetApp) הוגדרה כחברה שמובילה את שוק האחסון בישראל. לפי Rating: 0

הגיבו