תוכן פרסומי
ראשי » כללי » Model 9 מחברת את ה-MF לענן

תוכן שיווקי


Model 9

Model 9 מחברת את ה-MF לענן

פורסם ב-5 ביולי 2017
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

לוג-און הכריזה על פתרון הגיבוי/שחזור/DR והגנת נתונים למחשבי מיינפריים של הסטארט-אפ הישראלי Model 9, שמאפשר ליהנות מהיתרונות של גיבוי ישיר ומאובטח על מגוון פתרונות אחסון, לרבות שירותי ענן.

התוכנה של Model 9, שלוג-און מפיצה בישראל, נמצאת כבר בשימוש בייצור אצל מספר לקוחות פיננסיים והשבוע גם הוכרז שהחברה נבחרה לתוכנית ההאצה של יבמ (IBM) בישראל, AlphaZone.

הפתרון של Model 9 מאחד עבור לקוחות המיינפריים של יבמ את כלל צרכי הגיבוי, שחזור ויצירת עותקי מידע מופרדים ומוגנים, תחת מעטפת של מוצר מודרני אחד, קל לשימוש, שמשחרר את המגבלות של גיבוי על ציוד קלטות פיזי ווירטואלי, ומאפשר ללקוחות לשמור את המידע שלהם באופן מאובטח בכל ארכיטקטורת אחסון, לרבות על שירותי ענן ואתרים מרוחקים מופרדים.

עם התגברות הדרישות של הרגולטורים והעלייה בסיכוני ransomware וסיכוני אבטחה אחרים, גובר הצורך של בנקים, חברות ביטוח, משרדי ממשלה ולקוחות מיינפריים אחרים בפתרונות מודרניים להגנה על המידע הקריטי שמנהלים מחשבי הליבה.

Model 9 הוקמה על ידי קבוצת יזמים מנוסים בעולם המיינפריים והאחסון. החזון של היזמים הוא לאפשר ללקוחות המיינפריים להתחבר באופן טבעי לעולם האחסון המודרני ולעולם שירותי הענן. זהו גם עיקר שיתוף הפעולה הטכנולוגי שבגינו הכריזה יבמ בשבוע שעבר על קבלת Model 9 למחזור השישי של תכנית Alpha Zone – האקסלרטור הראשון של יבמ בארץ ובעולם.

התוכנה של Model 9 מנהלת מדיניות גיבוי ושחזור, מבצעת בדיקות שחזור אוטומטיות ומצפינה את המידע המגובה. התוכנה מאפשרת שמירת עותקים באתרים מרוחקים ומופרדים וכן בשירותי אחסון ענן ומאפשרת ללקוחות גם יתרון עצום של חסכון בעלויות שכן היא מקלה את עומס תהליכי הגיבוי על ליבת מחשבי המיינפריים.

Model 9 מפתחת את מוצריה בתל אביב ומשווקת אותם דרך מפיצים בעולם. בחברה שותפים כמשקיעים קרן הון הסיכון Stageone ולוג-און.

Model 9 מחברת את ה-MF לענן Reviewed by on . לוג-און הכריזה על פתרון הגיבוי/שחזור/DR והגנת נתונים למחשבי מיינפריים של הסטארט-אפ הישראלי Model 9, שמאפשר ליהנות מהיתרונות של גיבוי ישיר ומאובטח על מגוון פתרונ לוג-און הכריזה על פתרון הגיבוי/שחזור/DR והגנת נתונים למחשבי מיינפריים של הסטארט-אפ הישראלי Model 9, שמאפשר ליהנות מהיתרונות של גיבוי ישיר ומאובטח על מגוון פתרונ Rating: 0

הגיבו