תוכן פרסומי
ראשי » כללי » תים מפיצה ומטמיעה את טכנולוגיות התקשורת של ג'וניפר

תוכן שיווקי


תים

בעקבות אירוע ג'וניפר

תים מפיצה ומטמיעה את טכנולוגיות התקשורת של ג'וניפר

פורסם ב-14 ביוני 2017
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

תים, חברת האינטגרציה הגדולה והמובילה בישראל, המספקת סל שלם של פתרונות בכל עולמות ה-IT – לרבות בתחום התקשורת והסייבר, הינה שותפה טכנולוגית של ג'וניפר (Juniper). ג'וניפר מספקת פתרונות תכנון, הקמה, אבטחה ותחזוקת רשתות (פרטיות וציבוריות), המשמשות להעברת מידע בין משתמשי קצה בכל העולם, ובהתאם לכך, מתמקדת בביצועי רשת גבוהים, חדשנות וזמינות, תוך שימת דגש על חוויית המשתמש. במסגרת שיתוף הפעולה ההדוק והמוצלח בין שתי החברות, מפיצה ומטמיעה תים מגוון רחב של פתרונות ג'וניפר, ב-ורטיקלים השונים בקרב לקוחותיה.

עזרא בן דוד, מנהל פעילות ביטחון ב-תים, אמר כי "הפרדיגמה של עולם התקשורת משתנה באופן מהפכני. עובדה זו מאלצת את ספקיות התקשורת להתאים את היצע הפתרונות שלהן בהלימה למצב החדש. המעבר לאוטומציה ולשירותי רשת וירטואליים מסייע לארגונים להתמודד באופן מיטבי עם איומי אבטחת המידע והגנת הסייבר, מאחר שהוא מאפשר תגובה מיידית לכל איום. כמו כן, החדשנות והבידול של ג'וניפר מאפשרים ליישם מספר טופולוגיות על אותה חומרה – בשונה מיצרנים אחרים, המשתמשים בסדרות שונות עבור ארכיטקטורות שונות. זאת, בזכות היכולת שלה להפריד בין תוכנה לחומרה".

בן דוד ציין ש-"המגמות העיקריות כיום בעולם התקשורת הן SDN (רישות מוגדר תוכנה), פתיחות, אוטומציה, אנליטיקה ו-וירטואליזציה. הגישות הללו באות לידי ביטוי בפיתוח של כל המוצרים והפתרונות מבית ג'וניפר".

הוא פירט כי "בעולם הדטה סנטר, אנחנו מציגים ללקוחותינו את פתרון ה-Unite – cloud enabled enterprise של ג'וניפר, שכולל אוטומציה, SDN ו-NFV (ר"ת Network Functions Virtualization), תוך שימת דגש רב על אבטחת מידע. בעולם הפתיחות והווירטואליזציה, ג׳וניפר מציגה את התפיסה של Disaggregating Junos software, שתעניק למנמ"ר יכולת לאפשר לצוותי ה-DevOps וה-NetOps לעבוד בשיתוף פעולה, על מנת לקצר באופן דרמטי את משך ההגעה לשוק ולצמצם את עלויות שירותי ה-IT בארגון. בנוסף, תהיה אפשרות לספק שירותי ענן ו-וירטואליזציה גמישים – מעל פלטפורמות הרשת של ג׳וניפר".

תים מפיצה ומטמיעה את טכנולוגיות התקשורת של ג'וניפר Reviewed by on . תים, חברת האינטגרציה הגדולה והמובילה בישראל, המספקת סל שלם של פתרונות בכל עולמות ה-IT - לרבות בתחום התקשורת והסייבר, הינה שותפה טכנולוגית של ג'וניפר (Juniper). תים, חברת האינטגרציה הגדולה והמובילה בישראל, המספקת סל שלם של פתרונות בכל עולמות ה-IT - לרבות בתחום התקשורת והסייבר, הינה שותפה טכנולוגית של ג'וניפר (Juniper). Rating: 0

הגיבו