תוכן פרסומי
ראשי » כללי » אושרי אביטן הוכרז באופן רשמי כ-vExpert 2017 על ידי VMware העולמית

תוכן שיווקי


אושרי אביטן, מנהל תחום VMware באמת מחשוב. צילום: יח"צ

אושרי אביטן הוכרז באופן רשמי כ-vExpert 2017 על ידי VMware העולמית

השנה הוענק תואר זה לקבוצה מצומצמת מאוד של כשבעה אנשים טכניים בלבד בישראל ● אביטן, מנהל תחום VMware באמת מיחשוב, נכלל ביניהם

פורסם ב-26 בפברואר 2017
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אושרי אביטן, מנהל תחום VMware באמת מיחשוב, הוכרז השבוע באופן רשמי כ-vExpert 2017 על ידי VMware העולמית.

vExpert 2017 הינו תואר של כבוד אותו VMware מעניקה למומחי תשתיות הווירטואליזציה הבולטים בכל מדינה וכך גם בישראל. בשנת 2017 תואר זה הוענק לקבוצה מצומצמת מאוד של כשבעה אנשים טכניים בלבד בישראל.

vExpert 2017

vExpert 2017

דרישות הקדם לקבלת תואר זה אינן פשוטות וכוללת בין היתר מספר לא מבוטל של הסמכות, כתיבת בלוגים בתחום VMware, הרצאות והעברת הידע בכנסים ועבודה שוטפת ואינטנסיבית עם מוצרי הווירטואליזציה השונים.

מעבר לתעודת הוקרה חתומה על ידי מנכ"ל VMware, פט גלסינגר, ומספר לא מבוטל של הטבות אקסקלוסיביות לזוכים, התואר vExpert יותר מכל מעיד על דמויות מפתח ורמה טכנית יוצאת דופן תוך תרומה מתמדת לקהילת VMware בישראל.

אמת מיחשוב

אמת מיחשוב

במסגרת תפקידו באמת מיחשוב, צבר אביטן מספר לא מועט של הישגים בחברת האינטגרציה המובילה, ביניהם שדרוג מעמד השותפות אל מול VMware לדרגת Premier, הלא היא רמת השותפות הגבוהה ביותר אליה ניתן להגיע.

דורון זוברמן, סמנכ"ל המכירות באמת מיחשוב, התייחס לזכיה: "אמת מיחשוב רואה בעובדיה ערך עליון ודואגת שיהיו בקדמת הטכנולוגיה ומובילים בתחומם. אנו גאים ומברכים את אושרי על ההישג האדיר".

אושרי אביטן הוכרז באופן רשמי כ-vExpert 2017 על ידי VMware העולמית Reviewed by on . אושרי אביטן, מנהל תחום VMware באמת מיחשוב, הוכרז השבוע באופן רשמי כ-vExpert 2017 על ידי VMware העולמית. vExpert 2017 הינו תואר של כבוד אותו VMware מעניקה למומחי אושרי אביטן, מנהל תחום VMware באמת מיחשוב, הוכרז השבוע באופן רשמי כ-vExpert 2017 על ידי VMware העולמית. vExpert 2017 הינו תואר של כבוד אותו VMware מעניקה למומחי Rating: 0

הגיבו