תוכן שיווקי
לקראת אירוע - SUSE Expert Day, יום ג' 7 בפברואר, סטוקו

בכירי Suse העולמית יגיעו לכנס ה-Expert days שתערוך החברה

תומאס די ג'יאקומו, ה-CTO, וטון מוסטרס, סגן הנשיא לאזור EMEA, יחשפו בכנס את גישת החברה לתשתית מבוססת תוכנה, על מנת לבחון השקעות בחברות ישראליות

23/01/2017 16:48
דורון אופק, מנכ"ל SUSE. צילום: ישראל הדרי

בכירי Suse העולמית יגיעו ב-7 בפברואר לישראל במסגרת ה-Expert days, סיבוב עולמי אותו עורכים בכירי החברה בין המדינות המובילות בעולם בתחום אימוץ טכנולוגיות קוד פתוח.

בין הבכירים שיגיעו לישראל, ד"ר תומאס די גיאקומו, המנהל הטכנולוגי (CTO) של Suse, וטון מוסטרס, סגן נשיא לענייני אירופה, אפריקה והמזה"ת של החברה. Suse נמצאת בבעלותו של תאגיד הענק Micro focus, אשר מיזג לתוכו לאחרונה את פעילות התוכנה מ-HPE בעסקת ענק בשווי של כ-8.8 מיליארד דולר.

הבכירים יגיעו לישראל על מנת להציג לשוק הישראלי את גישת ה-SDI (ר"ת Software defined Infrastructure) ועל מנת לבחון השקעות בחברות טכנולוגיה ישראליות.
במהלך הכנס יציגו אנשי החברה את גישת Suse למערכות קוד פתוח בארגונים ובראשן את תפיסת ה-Software defined Infrastructure אשר מהווה את אחת ההתפתחויות החשובות בתחום ניהול הטכנולוגיה והמחשוב בארגונים.

"אנחנו נמצאים בתוך מהפכה בתחום" מסביר דורון אופק, מנהל Suse ישראל. "אנחנו הולכים לקראת דטה סנטר, תשתית ואחסון מוגדרי תוכנה, שיהיו מורכבים משכבות של וירטואליזציה שרק בבסיס יעמדו על גבי תשתית פיזית. תשתית זו תוכל להיות מבוזרת בין כמות גדולה של מכונות, במקומות פיזיים שונים ועל גבי פלטפורמות שונות".

לדבריו, "Suse עושה סדר בכל הנושא הזה ומייצרת מנועי קוד פתוח אשר מאפשרים כבר היום להוציא הרבה יותר מתוך המשאבים הפיזיים של הארגון". אופק הוסיף כי "מנהלי Suse העולמיים מגיעים לישראל בעיצומו של התהליך על מנת להציג את הדברים ולשמוע כיצד בישראל מתמודדים עם הסוגיות שמעסיקות את בכירי ה-IT בעולם". עוד יציגו בכנס שותפי החברה, בהן יבמ (IBM), HPE, לנובו (Lenovo), דל (Dell), ומיקרוסופט (Microsoft).

די ג'יאקומו משמש בתפקידו מאז אפריל 2016, והגיע לחברה על מנת לפתח את שירותי הענן, בהם אחסון, תשתית ופלטפורמות מוגדרות תוכנה. די ג'יאקומו מופקד על פיתוח תשתית הענן OpenStack, איחסון מבוסס Ceph, ופתרונות רשת מבוססי תוכנה.

בעבר שימש די ג'יאקומו כסגן נשיא ב-Swisscom hospitality services, כ-CTO של קבוצת Hoist ומנהל IT של סדרת אירגונים גדולים בתחום הבריאות והאירוח. לדי ג'יאקומו תואר PhD מאוניברסיטה ג'נבה, והוא שימש כחוקר בכיר בפרויקטים בשיתוף גופים שונים

בהם סימנס (Siemens), סמסונג (Samsung), פראנס טלקום (France Telecom), LG ואחרים.

מוסטרס הוא סגן נשיא לאזור EMEA של Suse, לענייני שיווק ומכירות. בעבר שימש כסגן נשיא ומנהל המבצעים של תאגיד Micro Focus באירופה ודרום אפריקה, וכמנהל המכירות של NetIQ ב-EMEA. למוסטרס ניסיון של למעלה מ-25 שנה בתעשיית ה-IT, בחברות שונות בהן Xerox ,Tandem ,Compaq ואחרות.

SuSE היא החברה המובילה בעולם בפיתוח ותמיכה במערכות מבוססות Linux לסביבות קריטיות ולארגונים, וכן בניהול מערכות המידע ופתרונות האחסון מבוססי הענן. החברה מפתחת מוצרי קוד פתוח אמינים, יעילים, ובטוחים המאפשרים לארגונים שליטה וגמישות גדולה מאי פעם בתחום המחשוב הארגוני ואספקת שירותים קריטיים מאובטחים, תוך הפחתת עלויות המחשוב הארגוני.

אירועים קרובים