תוכן פרסומי
ראשי » כללי » שיתוף הפעולה בין נטקלאוד ו-CloudTech מניב פתרונות ERP ו-CRM משולבים בענן

תוכן שיווקי


אמיר עומרי, מנכ"ל משותף בנטקלאוד

שיתוף הפעולה בין נטקלאוד ו-CloudTech מניב פתרונות ERP ו-CRM משולבים בענן

פורסם ב-8 בדצמבר 2016
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

החברות נטקלאוד (NetCloud), הנציגה הרשמית של NetSuite בישראל ומפתחת הלוקליזציה המאושרת למוצר, ו-CloudTech, שותפה מובילה של Salesforce בישראל, מרחיבות את שיתוף הפעולה ביניהן.

עם המומחיות של נטקלאוד ב-ERP (ניהול משאבים ארגוניים) והמומחיות של CloudTech ב-Salesforce CRM  (ניהול קשרי לקוחות), שתי החברות מציעות יכולות מקצועיות עדיפות עבור לקוחותיהן ההדדיים ולקוחות חדשים.

שיתוף הפעולה בין שתי החברות התהדק בעקבות פרויקטים רבים מוצלחים וגדולים כגון זרטו (Zerto) המפתחת פלטפורמות ניוד בענן, וחברת האינטרנט המצליחה ביותר בישראל איירון סורס (ironSource) אשר מציעה לבעלי אפליקציות אפשרויות בקרה וניתוח והמלצות.

אבי אביסרור, מנכ"ל ומייסד CloudTech

אבי אביסרור, מנכ"ל ומייסד CloudTech

CloudTech, שותפת הזהב של Salesforce בישראל, מספקת שירותי ניתוח מערכות, ניהול פרויקטים, יישום ופיתוח על גבי פלטפורמת Salesforce לשוק המקומי והגלובלי. החברה מציגה פתרונות ייחודיים וחדשניים ומתן שירותים מקצועיים על גבי הפלטפורמה וכלל המוצרים הנלווים לה. החברה מונה כ-50 עובדים וממוקמת ברעננה.

נטקלאוד הוקמה בשנת 2006 ומספקת שירותי יישום, פיתוח והטמעה של מערכת NetSuite, שלאחרונה נרכשה על-ידי אורקל (Oracle) תמורת 9.3 מיליארד דולר במזומן – הרכישה השנייה בגודלה מבין יותר מ-100 הרכישות של ענקית ה-IT.

לנטקלאוד ניסיון רב במגוון רחב של המודולים של המערכת, אחריות בלעדית על הלוקליזציה של המערכת מול רשויות המס בישראל, ומגוון רחב של פתרונות משלימים אשר פותחו במהלך השנים. נטקלאוד מספקת שירותים לכל לקוחות NetSuite בישראל וללקוחות NetSuite רבים בפריסה עולמית.

מביאים ללקוח את כל הידע והניסיון

לדברי אמיר עומרי, מנכ"ל משותף בנטקלאוד, "CloudTech ונטקלאוד מביאות פתרון אינטגרטיבי, מובנה ובדוק, אשר מוריד סיכונים ועלויות, משפר את לוחות הזמנים בעליה לאוויר. זה אחד היתרונות שלנו לעומת גופים אחרים שצריכים לפתח פתרונות משל עצמם".

"מעבר לכך, לעתים ארגונים נוטים להקל לגבי משמעויות של פיתוח אינטגרציה, ולהתייחס רק לצד הטכני. חשוב להבין שמעבר לצד הטכנולוגי, קיים התהליך העסקי הנכון וההגדרה באיזו מערכת נכון לנהל כל ישות ומהי המערכת המובילה. שיתוף הפעולה בין החברות מציע ללקוחות את מיטב המומחים אשר ביצעו עשרות רבות של פרויקטים, ומביאים ללקוח את כל הידע והניסיון להצלחת פרויקט האינטגרציה".

"לאחר שנים של פרויקטים ועשייה משותפת בין החברות, אנחנו שמחים על שיתוף הפעולה ההולך וגובר בין הצדדים", אומר אבי אביסרור, מנכ"ל ומייסד CloudTech.

"כל אחת מהחברות בתחומה, מביאה פתרון ייחודי לאחד מתחומי הליבה המרכזיים בארגונים – ERP ו-CRM. החזית המאוחדת שנוצרה, משקפת ידע משותף אשר משלים את היכולות של כל אחד מאיתנו, לעומת גופים אחרים בשוק. העובדה שאנו באים יחד למודי ניסיון מפרויקטים משותפים, מקנה לנו יתרון משמעותי בהבאת הפרויקט לפתרון האופטימלי ביותר".

שיתוף הפעולה בין נטקלאוד ו-CloudTech מניב פתרונות ERP ו-CRM משולבים בענן Reviewed by on . החברות נטקלאוד (NetCloud), הנציגה הרשמית של NetSuite בישראל ומפתחת הלוקליזציה המאושרת למוצר, ו-CloudTech, שותפה מובילה של Salesforce בישראל, מרחיבות את שיתוף הפ החברות נטקלאוד (NetCloud), הנציגה הרשמית של NetSuite בישראל ומפתחת הלוקליזציה המאושרת למוצר, ו-CloudTech, שותפה מובילה של Salesforce בישראל, מרחיבות את שיתוף הפ Rating: 0

הגיבו