תוכן שיווקי
לקראת אירוע - Red Hat Forum Israel 2016, יום ד' 16 בנובמבר, LAGO

המסלולים של Red Hat Forum Israel 2016: לימוד והתנסות בנושאי התוכן של ה-IT המודרני

02/11/2016 10:55
מני צרפתי, מנהל צוות ארכיטקטי פתרונות IGC ברד-האט ישראל. צילום: יח"צ

לאחר מושב המליאה שיפתח את הכנס השנתי הגדול של רד-האט (Red Hat) ישראל – Red Hat Forum Israel 2016, שיתקיים במרכז הכנסים LAGO בראשל"צ ב-16 בנובמבר, יוזמנו המשתתפים לבחור מסלול מקצועי-טכני מתוך ארבעה שיתקיימו.

Track III: xPaaS Strategies, Containers & Microservices, Menny Tsarfati, Red Hat

אנו בעיצומה של מהפכה תעשייתית רביעית; מהפכה בה הטכנולוגיה והמידע הם הקטר המוביל.

מני צרפתי, מנהל ארכיטקטי פתרונות ברד-האט, יוביל מסלול זה יחד עם נציגי החברות מיקרוסופט (Microsoft), גוגל (Google) ואמת מיחשוב.

מודלים עסקיים חדשים, הזדמנויות עסקיות חדשות, מקצועות חדשים צצים במהירות – ובאותה מהירות נושאים וחברות לא רלוונטיות נעלמים.

מהפכה זו נמצאת בראשיתה, והיא מחייבת את ארגוני מערכות המידע לגישה שונה: מיקוד בצרכי המשתמש – מכל מקום בכל אמצעי, מהירות תגובה (אחרת המידע יהיה לא רלוונטי) וזמינות מערכות המידע.

כל זה נשמע מוכר משנים עברו, אלא שהאתגרים מחייבים פריסת מערכות בשניות, זמן לביצוע אבטחת איכות מצטמצם לשעות, זמן לגרסאות חדשות נמדד בשעות או אפילו דקות, אבטחת המידע הופכת מורכבת יותר ובזמן אמת.

כל אלו דורשים ארכיטקטורת מערכות מידע שונה לחלוטין. לא עוד בנייה של ארכיטקטורה וטופולוגיה של מערכות, כי אם מערכות מידע כמפעל שמייצר רוטינות מוכנות בזמן "אפס", ומוכן לשינויים בקו הייצור ללא התפשרות על איכות ואבטחת מידע.

xPAAS היא התפיסה היחידה שתאפשר עמידה ביעדים אלו – פלטפורמה כשירות שבנויה להכיל את היכולות החדשות, מכשירים חדשים ומשתמשים חדשים שנקראים "דברים" וכמויות מידע ענקיות בזמן אמת.

במסלול זה תשמעו על פתרונות של שותפים עסקיים שלנו ממיקרוסופט, גוגל ואמת מיחשוב, שיציגו את פתרונות פלטפורמות הענן שלהם ושיתוף הפעולה עם רד-האט. נראה הדגמות חיות של פתרונות פלטפורמת ה-xPAAS והמובייל של רד-האט, ונלמד על הפשטות ועל הנגישות למערכות Legacy ותיקות.

נסקור ארכיטקטורה ליישום אינטרנט של דברים ומימושו כמנוע צמיחה.

אירועים קרובים