תוכן שיווקי
לקראת אירוע - OASIS, יום ג' 19 ביולי, LAGO

"אינקפסולה מסוגלת לחסום את מתקפות ה-DDoS הגדולות והמתוחכמות ביותר"

כך אמר אלון אלתר, סמנכ"ל המכירות העולמי ב-Imperva Incapsula, בראיון לקראת אירוע העשור של אואזיס

13/06/2016 12:22
אלון אלתר, סמנכ"ל המכירות העולמי ב-Imperva Incapsula

"המעבר של חברות לענן הוא בלתי נמנע, ואנחנו מחויבים להיות הפתרון המוביל לאבטחת אתרים ואפליקציות. אנחנו מאפשרים לארגונים להתמקד בעסקים ולהסתמך עלינו בכל הנוגע לאבטחה ולזמינות של נכסי ה-IT החיוניים שלהם". שוחחנו עם אלון אלתר, סמנכ"ל המכירות העולמי ב-Imperva Incapsula כדי להבין כיצד החברה מתמודדת עם האתגרים הנ"ל.

Imperva Incapsula היא שירות אספקת יישומים מבוסס ענן שהופך אתרים לבטוחים, מהירים, ואמינים יותר. השירות כולל WAF (ר"ת Web Application Firewall), הגנה ממתקפות DDoS ,CDN ו- Load Balancing – הכל מהענן. Incapsula נוסדה ב-2009 ונרכשה על ידי Imperva, ספקית עולמית מובילה של פתרונות אבטחת מידע.


כיצד פועל השירות שלכם, ואלו איומים הוא מונע?
"ניתן להפעיל את אינקפסולה על כל אתר תוך זמן קצר – כל מה שעליך לעשות הוא לשנות את הגדרות ה-DNS שלך. אין צורך בהתקנת חומרה או תוכנה כלשהי. לאחר הפעלת השירות, האתר שלך יוגן אוטומטית מהתקפות DDoS, התקפות של האקרים, ועוד. בנוסף, מאחר והטכנולוגיה שלנו עובדת על תשתית ה-CDN של אינקפסולה, אנו גם משפרים את מהירות האתר".

קיימים פתרונות ענן נוספים שמציעים שירותים דומים לשרותי אינקפסולה. מה מייחד את הפתרון שלכם?
"בניגוד למתחרים שלנו, ב-DNA שלנו אנחנו חברת אבטחת מידע. ה-WAF שלנו מגן על לקוחות מפני איומי יום-אפס (Zero day) על ידי מינוף הענן לעדכון מהיר של חוקי אבטחה חדשים. החברה שלנו פיתחה טכנולוגיית הגנה ו-Traffic profiling יחידות מסוגן בשוק. המוצר שלנו סווג כמוביל יחיד ב-Gartner's Magic Quadrant for Web Application Firewalls".

"בנוסף, ב-2015 אינקפסולה הוכרה כ-Forrester Wave Leader בתחום ההגנה ממתקפות DDoS. לאינקפסולה רשת בנפח של מעל 2 טרה-בייט, והיא מסוגלת לחסום את מתקפות ה-DDoS הגדולות והמתוחכמות ביותר. אנחנו מגנים על אתרים, אפליקציות ותשתיות של רשתות מפני כל סוגי התקפות ה-DDoS מבלי לפגוע בביצועים, להשפיע על חוויית המשתמש או ליצור False Positives".

מה טיב השותפות שלכם עם אואזיס (Oasis)?
"לשותפים העסקיים שלנו, כדוגמת אואזיס, חלק גדול בהצלחה שלנו: בנוסף להנעת המכירות, הם גם מסייעים לנו בגיבוש מפת הדרכים של המוצר שלנו. אואזיס שמוכרת בזכות התעוזה הטכנולוגית שלה, היא אחת מהמשווקים המובילים שלנו בישראל. כשותף של Imperva Incapsula, מהנדסי אואזיס עברו תהליך הכשרה אינטנסיבי שבמהלכו הם הפגינו ידע רב בכל הנוגע להטמעת הפתרון של אינקפסולה. אנו מברכים את אואזיס על 10 שנות פעילות, ומייחלים לעוד שנים רבות של שיתוף פעולה טכנולוגי ועסקי".

מה צפוי ל-Incapsula בעתיד?
"כיום, אינקפסולה משרתת יותר מ-100 אלף לקוחות במגוון אזורים גאוגרפיים ומגזרים אנכיים, ומגנה על מליוני אתרים ויישומי רשת ברחבי העולם".

"המעבר של חברות לענן הוא בלתי נמנע, ואנו נמשיך להיות חברת אבטחת המידע המובילה. אנחנו מאפשרים לארגונים להתמקד בעסקיהם ולהסתמך עלינו בכל הנוגע לאבטחה וזמינות של האתרים והאפליקציות שלהם".

"אנחנו חוסמים 370 אלף איומים ומגישים מה-Cache 2.6 מיליון קבצים ברשת הגלובלית שלנו בכל דקה. מספרים אלה צפויים לגדול ככל שנמשיך להוסיף לקוחות ולבנות את הרשת שלנו. מנקודת מבט עסקית, החברה ממשיכה לצמוח במהירות מבחינת עובדים, לקוחות והכנסות".

אירועים קרובים