תוכן פרסומי
ראשי » כללי » בפעם הראשונה: חברה ישראלית זוכה בתו ההסמכה היוקרתי STAR של ארגון ה-CSA

תוכן שיווקי


רוני שדה, מנכ"ל MedOne

בפעם הראשונה: חברה ישראלית זוכה בתו ההסמכה היוקרתי STAR של ארגון ה-CSA

מדובר בהסמכה שהיא מהחשובות בעולם אבטחת המידע בסביבת מחשוב ענן ● הזוכה: MedOne

פורסם ב-6 במרץ 2016
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

תו ההסמכה היוקרתי STAR ניתן בימים אלה ל-MedOne הישראלית. קבלת ההסמכה מעידה על כך שהחברה עומדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר של אבטחת מידע בענן, כפי שגובשו על ידי ארגון CSA (ר"ת Cloud Security Alliance), שהוא אחד מהחשובים בעולם אבטחת מידע בסביבת מחשוב ענן. התו נחשב ליוקרתי בשל הסיבה שהסטנדרטים של ארגון ה-CSA נכתבו על ידי אנשים בלתי תלויים, ועל ידי מספר רב של גופים בינלאומיים העוסקים בתחום.

ארגון ה-CSA הוא הגוף הבינלאומי הגדול ביותר (ללא מטרת רווח), עם מספר רב של  חברים הפועלים לקידום נושא אבטחת מידע בענן. MedOne, שחנכה לאחרונה את שירות הענן מהמתקדמים בעולם, היא החברה היחידה בישראל שהצליחה לקבל את ההסמכה היוקרתית.

"ההסמכה שקיבלנו מעידה על החשיבות הרבה שאנו מייחסים לאבטחת מידע ומדגישה את הבידול המשמעותי שלנו בתחום זה מול מתחרינו", אמר רוני שדה, מנכ"ל MedOne והוסיף כי, "MedOneCloud, הענן של MedOne תוכנן והוקם על ידי המומחים המובילים בעולם, במטרה להעניק למשתמשים בו את מלא ההגנה הקיימת כיום, בשילוב הטכנולוגיות המתקדמות ביותר הקיימות כיום בעולם".

בפעם הראשונה: חברה ישראלית זוכה בתו ההסמכה היוקרתי STAR של ארגון ה-CSA Reviewed by on . תו ההסמכה היוקרתי STAR ניתן בימים אלה ל-MedOne הישראלית. קבלת ההסמכה מעידה על כך שהחברה עומדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר של אבטחת מידע בענן, כפי שגובשו על ידי ארגו תו ההסמכה היוקרתי STAR ניתן בימים אלה ל-MedOne הישראלית. קבלת ההסמכה מעידה על כך שהחברה עומדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר של אבטחת מידע בענן, כפי שגובשו על ידי ארגו Rating: 0

הגיבו