תוכן פרסומי
ראשי » כללי » ארז גולדשטיין, אינטגריטי: "המטרה שלנו היא לבודד לחלוטין את האינטרנט מהארגון"

תוכן שיווקי


ארז גולדשטיין, מנכ"ל אינטגריטי תוכנה

לקראת אירוע - CITRIX Customers Forum, יום ה' 29 באוקטובר, סטוקו

ארז גולדשטיין, אינטגריטי: "המטרה שלנו היא לבודד לחלוטין את האינטרנט מהארגון"

פורסם ב-19 באוקטובר 2015
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

לרגל כנס לקוחות סיטריקס (Citrix) ב-29 לאוקטובר, הצגנו מספר שאלות לארז גולדשטיין, בעלים ומנכ"ל של אינטגריטי תוכנה, המובילה את תחום הווירטואליזציה של תחנות קצה בישראל ושותפה בכירה של סיטריקס העולמית.

אתה אומר שווירטואליזציה של תחנות קצה רלוונטיות היום יותר מתמיד – מדוע?
"האמירה שלי מתבססת על מה שקורה היום לארגונים בישראל בשני היבטים עיקריים: התייעלות ואבטחת מידע. בהיבט ההתייעלות – כיום ארגונים מבינים כי קל ומשתלם הרבה יותר לנהל מספר שרתים על ידי צוות הסיסטם, מלתמוך במאות או אלפי תחנות עבודה אישיות שלעיתים גם פרוסות בסניפים מרוחקים בארץ וגם בחו"ל. ניתן היום לכמת בפועל את הכסף היקר שמבוזבז על תקלות מחשב אישיות (בעיקר זמן אבוד של המשתמש העסקי), פריסת מחשבים איטית לעובדים חדשים או החלפת מחשב קיים, הפצה של תוכנות לכל הארגון, מחשוב קצה למערך DR וכמובן על רכש בכל שנה של תחנות עבודה חדשות וחזקות יותר שצריכות לטפל במערכות הפעלה ואפליקציות מורכבות".


"בהיבט אבטחת המידע – זו הבנה שמחלחלת יותר ויותר היום בקרב מנמ"רים ומנהלי מערכות מידע. מידע שקיים אצל המשתמשים באופן מקומי הינו בסיכון גבוה לפריצה לתוך הארגון וכן לדלף מידע חמור. ראינו בשנים האחרונות לא מעט דוגמאות של פגיעות שקרו בחברות ביטחוניות, חברות כרטיסי אשראי ואף קמעונאיות שמקורן בתחנה הבודדת של המשתמש. בחלק מחברות אלה שחוו פגיעה, ההחלטה הייתה גורפת – אין מידע ואף אין דיסק קשיח שנמצא בתחנה הבודדת, וכל המידע הארגוני מועבר לשרתי ה-Citrix עם שרידות והקשחה מתאימים".

ארגונים רבים חושבים שפרויקטים בתחום VDI או Terminal Server אינם כלכליים ואין בהם ROI – מה דעתך על כך?
"זוהי שאלה חשובה ומהותית. איני מציע לאף ארגון לצאת לפרויקט לפני שבדק ROI מעמיק וביצע תכנון מקדים עמוק על המשאבים הנדרשים לפרויקט מהסוג הזה.
אנו באינטגריטי מתייחסים לנושא במקצוענות רבה. גיבשנו מתודולוגיה בשילוב כלי תוכנה ייעודיים (SysTrack של LakeSide) וביצוע Desktop Virtualization Assessment שם אנחנו עונים על שלוש שאלות עיקריות:
● לאילו פלחי אוכלוסייה מתאימה טכנולוגיה של וירטואליזציה (בדגש על ההבדלים בין VDI, Shared Desktop או Terminal Server).
● ביצוע Sizing מדויק לכל אחת מקבוצות המשתמשים תוך וידוא שחוויית המשתמש עולה רק כתוצאה מהפרויקט.
● ביצוע ROI לכדאיות הכלכלית של הפרויקט ומתן כלי למנהל מערכות המידע להצדיק בפני המנכ"ל המלצה אם ללכת על הפרויקט, לאיזה סוג אוכלוסייה והמשמעות הכלכלית של המהלך".

"אנחנו ביצענו עבודות מהסוג הזה בעשרות ארגונים בישראל ובכללם בנק לאומי, ביטוח איילון, פרטנר תקשורת, וקיבלנו תוצאות שרלוונטיות מאוד לסוג הארגון ואופן השימוש שלו בסביבת המחשוב האישית. זה מדהים לראות עד כמה יש שוני בין חברה לחברה".

הזכרת מקודם היבטים של אבטחת מידע בתחום הגלישה באינטרנט של עובדים מתוך הרשת הפנימית – כיצד אתם מתמודדים עם האיום האבטחתי הזה?
"בעיניי זהו כיום אחד מאיומי אבטחת המידע המרכזיים – חשיפת הרשת הפנימית לרשת האינטרנט החיצונית. אנחנו באינטגריטי משלבים פתרון שלנו הנקרא Smart Browser שנועד להפריד לחלוטין את הרשת הפנימית מהאינטרנט, וכל זאת מבלי לפגוע בחוויית המשתמש בגלישה החוצה. המטרה שלנו היא לבודד לחלוטין את האינטרנט מהארגון, במקום לנסות לרדוף אחרי פרצות אבטחה שנגרמות על ידי האינטרנט. פתרון Smart Browser עובד היום בצורה מצוינת בקרב ארגונים רבים ובכללם בנק הפועלים, חברת החשמל, מגדל ביטוח, ועוד רבים".

מילת סיכום?
"אנחנו מתמחים בעולם שבו יש ערך רב לאמינות הניסיון והמקצוענות. אינטגריטי תוכנה במהלך חמש השנים האחרונות הוכיחה כי יש לה ציון מעולה בכל אחת מהקטגוריות. Citrix העולמית אף העניקה לנו לאחרונה את המעמד הגבוה ביותר שניתן לשותף עסקי שלה – Citrix Specialty Program. אנחנו גאים לתת ערכים מוספים גבוהים לכ-100 לקוחותינו בישראל.

להרשמה לאירוע לחצו כאן.

ארז גולדשטיין, אינטגריטי: "המטרה שלנו היא לבודד לחלוטין את האינטרנט מהארגון" Reviewed by on . לרגל כנס לקוחות סיטריקס (Citrix) ב-29 לאוקטובר, הצגנו מספר שאלות לארז גולדשטיין, בעלים ומנכ"ל של אינטגריטי תוכנה, המובילה את תחום הווירטואליזציה של תחנות קצה בי לרגל כנס לקוחות סיטריקס (Citrix) ב-29 לאוקטובר, הצגנו מספר שאלות לארז גולדשטיין, בעלים ומנכ"ל של אינטגריטי תוכנה, המובילה את תחום הווירטואליזציה של תחנות קצה בי Rating: 0

הגיבו