תוכן פרסומי
ראשי » כללי » לקראת ISUG 2015 – ראיון עם אדיר אורן, מנכ"ל ויועץ BI בכיר ב-BICS

תוכן שיווקי


אדיר אורן, מנכ"ל BICS. צילום עצמי

לקראת אירוע - ISUG 2015, יום ד' 9 בספטמבר, אווניו מרכז אירועים וקונגרסים, קרית שדה התעופה

לקראת ISUG 2015 – ראיון עם אדיר אורן, מנכ"ל ויועץ BI בכיר ב-BICS

פורסם ב-1 בספטמבר 2015
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

זו השנה השישית שבה BICS לוקחת חסות בכנס ISUG. נשמח לשמוע על הדברים החדשים שקרו ב-BICS בשנה שחלפה.
"שנת 2015 התחילה אצלנו בתנופה מאוד משמעותית. בצד ההכנסות הכפלנו את עצמנו בפרק זמן מאוד קצר, ובצד הפתרונות העסקיים נכנסנו לפלח שוק חדש ומאוד מעניין – תחום פתרונות ה-BI עבור שוק ה-SMB. מהלך זה התחיל ב-2014 ופיתחנו במסגרתו את פתרון ה-Business One BI360 עבור לקוחות SAP Business One. הוא מספק לפלח שוק ה-SMB של סאפ (SAP) פתרון BI מוביל וחדשני מקצה לקצה".

"במהלך 2014 עבדנו בצורה מאוד צמודה עם סאפ בארץ ובחו"ל, על מנת לבנות מודל עסקי ויישומי לפלח החדש. ביחד גיבשנו פתרון שמספק ללקוחות את האפשרות לרכוש את פתרון ה-BI  של סאפ במחיר חסר תחרות, עם החזר השקעה (ROI) מאוד ברור ומהיר".

"לא פחות חשוב, אנחנו מספקים קפיצת מדרגה עצומה ללקוחות Business One בהיבט הניהולי וההתנהלותי של החברה שלהם. אם עד היום שוק ה-SMB לא נכנס לפתרונות ה-BI המובילים של סאפ כתוצאה מחסם של עלות מול תועלת, כיום החסמים הוסרו וכל לקוח סאפ – בין אם הוא לקוח עם חמישה עובדים או 200 עובדים – יכול לרכוש פתרון BI מהיר וחדשני מקצה לקצה בעלות סבירה והגיונית".

נשמע מאוד מעניין. מה עוד אתה יכול לספר לנו על הפתרון? בנוסף, נשמח לדעת היכן החסכון שלכם לארגונים הללו.
"בראשונה אני מאוד גאה על כך שעבור העבודה הקשה של הצוות שלנו, קיבלנו את מגן החברה החדשנית לשנת 2014 בתחום האנליטיקה מסאפ, ועל כך אני מודה לחברה על האמון בנו והתמיכה לאורך כל הדרך, וכמובן עליי להודות לצוות המוביל שלנו שלומי ויס ואור בן פורת אשר מובילים את הפתרון בצורה מעוררת כבוד".

"פתרוןBI360  מבוסס על תשתית טכנולוגיית ה-BI  של סאפ, ה-Business Objects. הפתרון כולל בתוכו עולמות תוכן מובנים מראש, אשר ניתנים לקסטומיזציה על ידי המשתמש. כל עולם תוכן מכיל דשבורדים למנהלים ומספר רחב ועשיר של דו"חות ניהוליים\ניתוחיים, כאשר כל דו"ח BI  שווה ערך ממוצע לחמישה עד שמונה דו"חות תפעולים. עולמות התוכן שלנו כיום הם: מכירות, רכש, פיננסי, מלאי וקשרי לקוחות, ואנו במהלך של הגדרת עולמות תוכן חדשים בעולם השירות, עולם הפרויקטים, אשר מגיע בגרסה 9.2 ועולם ה-asset 1 עבור חברות הבניה אשר מנהלות נכנסים ונדל"ן. אנו מציעים ללקוחת Business One לבוא ולהתנסות חינם בפתרון על גבי הנתונים שלהם בארגון ולהתרשם, ללא עלות".

BICS

BICS

"בהיבט של החסכון, ברגע שיש ללקוח את הפתרון, הוא עובד בשיטה של self service,  מה שאומר שהוא יכול להגדיר לעצמו איזה דו"חות הוא רוצה בצורה מאוד פשוטה ומהירה, ועל ידי כך, כמעט ומייתר לחלוטין את הצורך בשימוש במפתחי SQL לצורך בניית דו"חות בארגון".

ומה עם תחום ה-BI  ללקוחות SAP ECC  ?
"כיום ב-BICS  יש מספר תחומי פעילויות, יש את תחום הפרויקטים של SAP BI עבור לקוחות SAP ECC, תחום אשר ממשיך לצמוח  ולגדול. אנו נמצאים במספר פרויקטים גדולים ובינלאומיים, ובינהם בצורה מאוד משמעותית פתרונות HANA  על מרכיביו השונים. יש לנו כבר נסיון במספר פרויקטי HANA, פיתוח מודלים ב-HANA Studio, רפליקציית המידע וכמובן צריכת המידע על ידי ה-SAP Business Objects". ישנו תחום ה-SMB אשר אליו נכנסו בשנת 2014, תחום אשר גדל בקצב יפה ומרשים, ויש את תחום הייעוץ העסקי אשר נועד לספק ייעוץ ללקוחות סאפ בתחומי האנליטיקה".

על מה אתם הולכים לדבר בכנס?
"יש לנו שתי הרצאות מאוד מעניינות. הראשונה היא הרצאה בה הלקוחות יוכלו לראות ולהתרשם מפתרון BI360, וההרצאה השניה היא סיפור לקוח, Moroccanoil, אשר נציג את הפתרון האנליטי אשר הוטמע בחברה על גבי ה-SAP HANA  ומעליו ה-SAP Business Objects".

"כל לקוח אשר מתעניין בפתרון BI זה או אחר, מוזמן להגיע לביתן שלנו ונשמח להראות ולהציג ב-Live את הפתרון.

לאתר הבית שלנו באנגלית לחצו כאן. ולגרסה העברית לחצו כאן.

להרשמה לאירוע לחצו כאן.

לקראת ISUG 2015 – ראיון עם אדיר אורן, מנכ"ל ויועץ BI בכיר ב-BICS Reviewed by on . זו השנה השישית שבה BICS לוקחת חסות בכנס ISUG. נשמח לשמוע על הדברים החדשים שקרו ב-BICS בשנה שחלפה. "שנת 2015 התחילה אצלנו בתנופה מאוד משמעותית. בצד ההכנסות הכפלנ זו השנה השישית שבה BICS לוקחת חסות בכנס ISUG. נשמח לשמוע על הדברים החדשים שקרו ב-BICS בשנה שחלפה. "שנת 2015 התחילה אצלנו בתנופה מאוד משמעותית. בצד ההכנסות הכפלנ Rating: 0

הגיבו