תוכן שיווקי

פרטנר הטמיעה מערכת לחיסכון בחשמל בתחנות הקצה בהיקף של מאות אלפי שקלים

את הפתרון מתוצרת PowerPlug סיפקה והטמיעה אינטגריטי תוכנה ● עלות ההשקעה הוחזרה כבר בשנת הפעילות הראשונה

30/08/2015 14:39

פרטנר תקשורת הטמיעה את מערכת PowerPlug לחיסכון בחשמל בתחנות העבודה בארגון. הפרויקט נעשה במסגרת פרויקט חיסכון והתייעלות ארגוניים וכן מתוך שמירה על ערכי הסביבה המונהגים בפרטנר.

פתרון  PowerPlug  שסיפקה אינטגריטי, מאפשר ניהול ארגוני מרכזי של יחידות הקצה מבחינת החיסכון באנרגיה. באמצעות תוכנת PowerPlug Pro יכולים מנהלי הרשת בפרטנר להגדיר שמחשבים שאינם בשימוש או אינם מבצעים פעולות הדרושות לארגון ייכנסו למצב חסכון בחשמל (הרדמה) בהתאם לסט של חוקים, וכך לחסוך באופן ניכר בצריכת החשמל. בד בבד, ניתן להעיר את המחשבים במועדים קבועים או באופן מידי, לפי דרישה. כך אפשר להמשיך את הניהול התקין שלהם, כמו עדכון תוכנות ובקרה שוטפת, בשעות הלילה, מבלי לפגוע בעבודה השוטפת של משתמשי פרטנר.

באמצעות PowerPlug מושג חיסכון על אלפי מחשבים בהיקף של 200-250 שקלים לכל מחשב. פעולה זו משתלבת בתהליכים המבוצעים ב-IT כגון הערת מחשבים להפצות תוכנה וטלאי אבטחת מידע. עלות הפרויקט הכוללת מוערכת במאות אלפי שקלים והחברה החזירה את עלות ההשקעה כבר בשנת הפעילות הראשונה.

עוזי דביר, מנהל אגף תשתיות ותפעול בפרטנר: "למערכת PowerPlug יתרונות רבים – החל בחיסכון הכספי, המשך בשמירה והארכה של חיי המחשבים וכלה בשיפור אבטחת המידע הארגוני. כמו כן הקפדנו שחוויית המשתמש לא תיפגע. המערכת פועלת על אלפי יחידות קצה בהצלחה רבה".

ארז גולדשטיין, מנכ"ל אינטגריטי תוכנה: "פרטנר היתה חברת הטלקום הראשונה שאימצה את פתרון PowerPlug. אחריה הצטרפו חברות טלקום נוספות עם אלפי מחשבים. בנוסף, פתרון PowerPlug כבר נמצא בשימוש של משרדים וארגונים ממשלתיים, בנקים, מוסדות אקדמיים ובתי חולים. אנחנו באינטגריטי גאים להיות חברה שמשווקת ומטמיעה פתרון שתורם להתייעלות כספית והינו תרומה ישירה לערכים ירוקים של ארגונים במדינת ישראל".

אירועים קרובים