תוכן שיווקי
לקראת אירוע - תקשורת לשותפים עסקיים, יום ה' 3 בספטמבר, יס פלאנט ראשון לציון

גטר החלה לשווק את מצלמות האבטחה של קאנון עם יכולות אנליטיקה מתקדמות

03/08/2015 09:58

גטר החלה לשווק את מצלמות האבטחה של קאנון (Canon) היפנית, המתמחה בפתרונות הדמיה, צילום ודפוס. ליין מוצרים זה יתווסף למוצרים של קאנון אותם גטר כבר משווקת, ביניהם: סורקים, מצלמות, מכונות דפוס בפורמט רחב ומכונות דפוס תעשייתיות.

מצלמות האבטחה תוצרת קאנון הינן מהמובילות בעולם ומספקות יכולות ניתוח וידיאו מתקדמות בסביבות בהן נדרשת רמת אבטחה מוגברת. מצלמות הרשת (IP) מותאמות לסביבה פנימית וחיצונית וכוללות פטנטים בלעדיים מבית קאנון ובעיקר את העדשה המבוקשת מתוצרתה. המצלמות כוללות כלי אנליטיקה לניתוח של המידע בזמן אמת ונתמכות על ידי מגוון תוכנות ניהול מתקדמות חיצוניות אחרות.


במגוון מצלמות ה-IP של קאנון זווית הצילום רחבה ביותר (מעל 110 מעלות) – דבר המאפשר חיסכון במספר המצלמות שיש להציב כדי לכסות את האזורים המבוקשים. לסדרת המצלמות החדשה מעבד כפול DiGic Net II ו-DiGic DV III, המוכר לחובבי הצילום המקצועי.

ליין המצלמות הרחב מתמודד בהצלחה עם סביבות חשוכות גם ללא שימוש באינפרה אדום. המצלמות מותאמות בין היתר לשימוש במקומות בעייתיים ומורכבים כגון: ניהול תנועה, מעקב במקומות עירוניים, תחבורה, קמעונות, לוגיסטיקה ומפעלי ייצור, ועוד.

לדברי אור יצהר, מנהל תחום תקשורת בגטר: "הצמיחה העולמית במכירות מצלמות האבטחה IP ניכרת גם בישראל, קאנון ביצעה לאחרונה כמה רכישות בתחום והיא מתכוונת להיות מובילת שוק בעתיד הקרוב, אנו שמחים על הבחירה של החברה בגטר שתשלים את קו מוצרינו לפרויקטים בתחום עיר בטוחה, בתי מלון, מרכזים לוגיסטים ועוד. בגטר מחלקה מקצועית שתעניק לשותפים כלים לפתרונות אבטחה. טוב מראה עיניים".

מצלמות האבטחה IP, קאנון

מצלמות האבטחה IP, קאנון

קאנון סימנה את עולם האבטחה ורכשה לאחרונה את Axis עם נתח המכירות המוביל בעולם של למעלה מ-30% וכן את Milestone המציעה את מערכתה – VMS הפופולרית, לניהול ואנליטיקה.

מצלמות ה-IP של קאנון תוצגנה באירוע תקשורת לשותפים עסקיים, של גטר, אירוע חשיפה יוקרתי שבו יוצגו החידושים והעדכונים בעולם התקשורת האלחוטית. האירוע יתקיים ב-3 בספטמבר, במתחם VIP, יס פלאנט ראשון לציון.

האירוע יערך בהשתתפות אורחים מחו"ל ויוצגו בו פתרונות ממיטב הטכנולוגיות המובילות בתחום.

אירועים קרובים