תוכן שיווקי

זו השנה הרביעית ברציפות ש-MobileIron מובילה את תחום ה-Mobile Enterprise Management בישראל

20/04/2015 15:39
פעם רביעית ברציפות. MobileIro

בכנס השנתי של חברת המחקר STKI, שהתקיים באחרונה באוניברסיטת תל אביב, קבעה החברה כי MobileIron מובילה זו שנה רביעית ברציפות את תחום ה-Mobile Enterprise Management בישראל.

MobileIron מובילה את דירוג STKI הן בקטגוריה של רמת התמיכה המקומית (Local Support) והן בקטגוריה של תפיסת השוק (Market Presence/Perception). חברת MobileIron, מתמחה באבטחה וניהול של אפליקציות, תוכן וכלי מוביליטי למגזר האנטרפרייז.

יונתן טורצקי, מנכ"ל חברת Extend

יונתן טורצקי, מנכ"ל חברת Extend

יונתן טורצקי, מנכ"ל חברת אקסטנד, נציגת MobileIron בישראל, מסר כי "זו שנה רביעית ברציפות בה מובילה MobileIron את הדירוג של STKI בתחום ניהול המובייל הארגוני (EMM). נכון להיום, הפלטפורמה של MobileIron כבר מאבטחת ומנהלת עשרות אלפי מכשירי מובייל בשוק האנטרפרייז הישראלי".

ההכרה המקומית למובילות הפלטפורמה של MobileIron באה לידי ביטוי גם ברמה העולמית: בריבוע הקסם לשנת 2014 של חברת המחקר גרטנר (Gartner) לתחום ה-Enterprise Mobility Management, שהתפרסם ביוני 2014, ובסקירת שוק ה-Enterprise Mobility Management של חברת המחקר פורסטר (Forrester), שהתפרסמה בספטמבר 2014.

בנוסף לכך, פירמת דלויט (Deloitte) העניקה ל-MobileIron את התואר חברת הטכנולוגיה הגדלה בקצב המהיר ביותר בעולם לשנים 2009-2013.

"MobileIron סיימה את שנת 2014 במומנטום חזק. הסיבה לכך נעוצה בראש ובראשונה במובילות הטכנולוגית של סוויטת MobileIron ובאמון יוצא הדופן שהשוק נותן בה", אמר טורצקי.

"הפלטפורמה נמצאה כמתאימה במיוחד לדרישות השוק הישראלי, כאשר פלטפורמת MobileIron הוטמעה, או נמצאת בתהליכי הטמעה, במגוון רחב של ארגוני אנטרפרייז ומיד מרקט בישראל, בדגש על מגזרי הבריאות, התעשייה, הריטייל, ההיי-טק, הביטוח, הפיננסים והביטחון", ציין.

אירועים קרובים