תוכן פרסומי
ראשי » כללי » חברת Uteam הישראלית הוסמכה על ידי Umbarco העולמית כשותפה מקצועית בארץ

תוכן שיווקי


יעקב לבסקי, ממייסדי חברת יוטים וסמנכ"ל פיתוח וטכנולוגיות בחברה

חברת Uteam הישראלית הוסמכה על ידי Umbarco העולמית כשותפה מקצועית בארץ

פורסם ב-30 בנובמבר 2014
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

זו הפעם הראשונה שחברה ישראלית מוסמכת באופן רשמי על ידי Umbarco כשותפה. המשמעות: קידום והרחבת השימוש בפלטפורמת Umbarco לפיתוח אתרים גדולים ומורכבים בשוק הישראלי.

חברת Uteam פתרונות תוכנה מישראל הוסמכה רשמית על ידי חברת Umbarco כשותפה מקצועית – Certified Partner. החברה עברה בהצלחה את תהליכי ההכשרה והמבחנים, שנערכו בדנמרק במהלך החודש הנוכחי. עם השלמת תהליך ההסמכה הופכת החברה לחלק ממערך השותפים הבינלאומי של Umbarco.

יעקב לבסקי, ממייסדי Uteam וסמנכ"ל פיתוח וטכנולוגיות בחברה: "החברה זיהתה לפני מספר שנים את הפוטנציאל של הפלטפורמה שמבוססת קוד פתוח בטכנולוגית NET. ואת ההתאמה שלה לשוק הישראלי. ואכן, עם הזמן יותר ויותר ארגונים ומפתחים בארץ מאמצים אותה כפלטפורמה המרכזית לפיתוח ופתרונות ווב. הבחירה ב-Umbarco נובעת בין השאר מהיכולות החזקות שלה בתחומי עריכת התוכן וה-SEO, מנגנוני הפרסום ויכולות אבטחת המידע. סביבת הפיתוח נוחה מאוד למפתחים וידידותית מאוד למנהלי התוכן.

לבסקי ציין ש-"במהלך 2014 הטמיעה Uteam בעשרות אתרים בישראל ובעולם וכעת, עם קבלת ההסמכה, היא תרחיב את שיתופי הפעולה המקצועיים שלה עם ארגונים ובתי תוכנה, תעמיק את הסיוע למפתחים אחרים בארץ ותספק ערך נוסף ללקוחות בפיתוח אתרים מורכבים וגדולים, מבוססי Umbarco. אנחנו רואים שארגוני אנטרפרייז מכל הסקטורים, לרבות גופים ציבוריים וממשלתיים, מאמתים את התחזיות ומאמצים בקצב גובר פלטפורמות קוד פתוח לפיתוח אתרים. הטכנולוגיה וסביבת הפיתוח של Umbarco, שמאפשרת התממשקות ואינטגרציה משופרים למערכות ליבה ארגוניות, רק תעצים ותגביר את המגמה".

חברת Uteam הישראלית הוסמכה על ידי Umbarco העולמית כשותפה מקצועית בארץ Reviewed by on . זו הפעם הראשונה שחברה ישראלית מוסמכת באופן רשמי על ידי Umbarco כשותפה. המשמעות: קידום והרחבת השימוש בפלטפורמת Umbarco לפיתוח אתרים גדולים ומורכבים בשוק הישראלי. זו הפעם הראשונה שחברה ישראלית מוסמכת באופן רשמי על ידי Umbarco כשותפה. המשמעות: קידום והרחבת השימוש בפלטפורמת Umbarco לפיתוח אתרים גדולים ומורכבים בשוק הישראלי. Rating: 0

הגיבו