- אנשים ומחשבים – פורטל חדשות היי-טק, מיחשוב, טלקום, טכנולוגיות - https://www.pc.co.il -

אפל תזרים לראשונה מחר את אירוע ההשקה שלה בלייב ביוטיוב

אירוע ההשקה החגיגית והדרמטי של אפל יתרחש מחר (ג') וענקית הטכנולוגיה תחשוף בו סופסוף את ליין מכשירי ה-iPhone 11 שלה.

בנוגע לחדשנות שהמכשירים יביאו אל העולם, שמענו דיווחים מאוכזבים משהו [1], אך לעומת זאת יש חידוש אחד שיופיע לבטח באירוע – זו הפעם הראשונה שאפל תזרים בלייב את מסיבת ההשקה שלה ביוטיוב.

לאט ובכוונת מכוון אפל מרחיבה את היקף האנשים שמסוגלים לצפות באירוע. בשנה שעברה הרחיבה החברה את הזרמת האירועים שלה לטוויטר ולדפדפני כרום ופיירפוקס, אחרי שהצפייה הייתה מוגבלת בעבר לספארי ולאדג' בלבד. כעת יוכלו כולם לצפות בהשקה הנוצצת ביוטיוב.

[2]

הציפייה היא שאפל תחשוף שלושה מכשירי iPhone חדשים, וכמובן שתציג גם מוצרים אחרים באירוע שיתקיים בתיאטרון סטיב ג'ובס בקופרטינו, קליפורניה.

כאמור, לפי השמועות איננו צפויים להיחשף לשינויים דרמטיים, לעומת קו המכשירים הקיים, כשדיווחים אודות הסמארטפונים שיושקו טוענים כי השינויים הגדולים באמת צפויים להגיע דווקא במכשירי 2020. הידיעות מבוססת על דיווח של מורגן סטנלי וגם על הדיווח האחרון של האנליסט הטאיווני מינג-צ'י קאו, המפורסם בזכות תחזיותיו האמינות הקשורות למכשירי אפל.

 

ובכל זאת, על מנת לזכות לראות את ההזרמה בלייב תצטרכו לפנות את השעה 20:00 לפי שעון מקומי – כשבקופרטינו השעה היא 10:00 בבוקר – וללחוץ על הקישור הבא [7] שיתחיל להזרים את השידור החי לערוץ אפל ביוטיוב.