תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » IT פיננסי » Opisoft רוכשת את חברת ההשמה להיי-טק BIT
מימין: חני טל, מנכ"לית BIT, ודוד סגל, מנכ"ל Opisoft. צילום: יח"צ

Opisoft רוכשת את חברת ההשמה להיי-טק BIT

הנרכשת מבצעת השמת עובדים בתחומי ה-BI, ה-Big Data והאנליטיקה ● לדברי דוד סגל, מנכ"ל OpiSoft, "המהלך ייצור סינרגיה בין החברות" ● ההערכות בשוק: סכום הרכישה - כמה מיליוני שקלים

מאת 28 באוגוסט 2018, 11:46 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

Opisoft מקבוצת SQLink הודיעה על רכישת BIT – חברה שעוסקת בהשמה בתחומי ה-BI, ה-Big Data והאנליטיקה. החברות לא מסרו את סכום העסקה אבל לפי הערכות בשוק, שוויה נאמד בכמה מיליוני שקלים.

יצוין כי Opisoft מציעה כלים ניהוליים, מכירתיים, תפעוליים ואחרים למגוון רחב של בעלי תפקידים בארגון על ידי ריכוז ועיבוד המידע הארגוני, הבאתו למכנה משותף, העצמת תהליכים חיוביים, יצירת תובנות עסקיות והגדלת הערך המוסף לארגון.

בחברה אומרים כי הרכישה מעמיקה את הפעילות שלה בתחומי ה-BI, ה-Big Data והאנליטיקה, שנדרשים יותר ויותר על ידי ארגונים בעולם העסקי של ימינו. BIT מתמקדת בתחומים אלה ועל פי האתר שלה, "מאפשרת התאמת המועמדים המקצועיים והאיכותיים ביותר לארגון בהתאם לצרכיו השונים". החברה הוקמה ומנוהלת על ידי חני טל, יוצאת מחלקת משאבי האנוש והגיוס ב-Ness Gilon (לשעבר Gilon BI).

דוד סגל, מנכ"ל Opisoft, אמר כי "אנחנו מאמינים ששיתוף הפעולה והרכישה יובילו אותנו לעמוד בחזית" גם בתחומי הפעילות של הנרכשת. "אני בטוח שמהלך זה יצור סינרגיה בין החברות וייתן מענה ללקוחות שמבקשים שירותים אלה", ציין.

Opisoft רוכשת את חברת ההשמה להיי-טק BIT Reviewed by on . Opisoft מקבוצת SQLink הודיעה על רכישת BIT - חברה שעוסקת בהשמה בתחומי ה-BI, ה-Big Data והאנליטיקה. החברות לא מסרו את סכום העסקה אבל לפי הערכות בשוק, שוויה נאמד ב Opisoft מקבוצת SQLink הודיעה על רכישת BIT - חברה שעוסקת בהשמה בתחומי ה-BI, ה-Big Data והאנליטיקה. החברות לא מסרו את סכום העסקה אבל לפי הערכות בשוק, שוויה נאמד ב Rating: 0

תגובות (2)

  • אחד שהיה

    כשאופיסופט וגילון מתחברים :)

  • גדליה

    בכמה נמכרה אופיסופט ל SQLINK ?

הגיבו