תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » מחכים לצ'אט הקבוצתי בפייסטיים? תמשיכו לחכות
תיקון לבאג. FaceTime

מחכים לצ'אט הקבוצתי בפייסטיים? תמשיכו לחכות

אפל דחתה את הצ'אט המשותף לקבוצת אנשים בת עד ל-32 משתתפים בפייסטיים

מאת 14 באוגוסט 2018, 17:46 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

 

למרות ההתרגשות הגדולה וההמתנה להשקת הצ'אט המשותף המאפשר לשוחח בזמן אמת עם עד ל-32 משתתפים בפייסטיים של אפל, על פי דיווחים שונים, השקת האפשרות הזו תדחה. הצ'אט מרובה המשתתפים היה אמור לצאת לשימוש הציבור כבר בספטמבר הקרוב ולהיות חלק מהשקת MacOS Mojave ו-iOS 12

 

על פי דיווח של מקורות שונים, בהם CNET, לאחר פניות עיתונאים ובלוגרים בנושא, אפל אישרה כי הצ'אט הקבוצתי הוסר מהשחרור הצפוי של IOS 12 והוא "יועבר בעדכון תוכנה עתידי בהמשך הסתיו". בענקית הטכנולוגיה לא פרטו ממה נובע העיכוב.

באחרונה עמלו בחברה על השקת הצ'אט במספר גרסאות ניסיוניות. דחיית ההשקה מרמזת על כך שהגירסה האחרונה שיצרה במעבדות החברה עודנה אינה מספקת את מקבלי ההחלטות לשחרור שימוש הציבור.

הצ'אט  הקבוצתי יאפשר ככל הנראה לשוחח עם המשתתפים האחרים בשיחה אחת משותפת באמצעות מסכי שיחה לכל משתתף ומעבר חלק בין החלונות בעת שמשתתף מדבר.

העיכוב בשחרור הצ'אט הקבוצתי מעורר תסכול רב בקרב המשתמשים שציפו לה. עם זאת זו אינה הפעם הראשונה שאפל מעכבת שחרור גרסה.

 

מחכים לצ'אט הקבוצתי בפייסטיים? תמשיכו לחכות Reviewed by on .   למרות ההתרגשות הגדולה וההמתנה להשקת הצ'אט המשותף המאפשר לשוחח בזמן אמת עם עד ל-32 משתתפים בפייסטיים של אפל, על פי דיווחים שונים, השקת האפשרות הזו תדחה. ה   למרות ההתרגשות הגדולה וההמתנה להשקת הצ'אט המשותף המאפשר לשוחח בזמן אמת עם עד ל-32 משתתפים בפייסטיים של אפל, על פי דיווחים שונים, השקת האפשרות הזו תדחה. ה Rating: 0

הגיבו