תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » קוואלקום והרשות הטיוואנית הגיעו להסדר: התביעה נגד החברה תימחק
צילום אילוסטרציה: BigStock

קוואלקום והרשות הטיוואנית הגיעו להסדר: התביעה נגד החברה תימחק

ההליכים המשפטיים החלו כנגד יצרנית השבבים בגין טענות לגבי הסכמי הרישוי שלה מול יצרניות המשתמשות במערכות על שבב והמודמים שלה ●  ההסכם נחשב מקל

מאת 12 באוגוסט 2018, 14:17 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

קוואלקום הצליחה להגיע להסדר עם הרשות הטיוואנית  למסחר הוגן לפיו התביעה שעמדה כנגדה תיסגר ואף תמחק למעשה מהרשומות.

מדובר בתהליכים משפטיים שהחלו כנגד יצרנית השבבים המובילה בגין טענות לגבי הסכמי הרישוי שלה מול יצרניות המשתמשות במערכות על שבב והמודמים שלה. מדובר בהסכמי רישוי שמתייחסים למה שהרשות הגדירה כפטנטים הכרחיים לשימוש בטלפון חכם.

ההסכם די מקל על קוואלקום שחששה מקנס גדול. למעשה, מעבר לסכום של כ-93 מיליון דולר שהיא כבר שילמה לקראת סוף יולי על חשבון דרישה שהועלתה בגין הקנס הצפוי, לא יידרשו סכומים נוספים בידי המדינה, וכן לא צפויים הסכמים מיוחדים.

להניע יוזמות מסחריות בחמש השנים הקרובות

מצידה של קוואלקום היא הבטיחה לנהל משא ומתן הוגן עם אלו שזקוקים לרישוי מטעמה. עם זאת, היא הבטיחה גם להניע יוזמות מסחריות בחמש השנים הקרובות לכל רוחב תעשיית הטלקום וחברות ההזנק המקומיות, כולל שיתופי פעולה שיובילו לדור הסלולר החמישי, בתיאום מול הרשות למסחר הוגן ורשויות אחרות.

אלס רוג'רס, סגן נשיא ביצועי האחראי בחברה לרישוי הטכנולוגי, אמר כי "אנחנו שמחים שהגענו להסכם מועיל לטובת כולם עם הרשות למסחר הוגן בטייוואן והתהליכים המשפטיים מאחורינו. אנחנו שמחים לאשר מחדש את המחויבות שלנו לרישוי הקניין הרוחני שלנו תחת עקרונות ההגינות והרצון הטוב ולאחר שהסרנו את אי הוודאות הזו, אנחנו יכולים כעת להתמקד בהרחבת היחסים שתומכי בתעשייה האלחוטית הטייוונית ובאימוץ מהיר של טכנולוגיית הדור החמישי".

 

קוואלקום והרשות הטיוואנית הגיעו להסדר: התביעה נגד החברה תימחק Reviewed by on . קוואלקום הצליחה להגיע להסדר עם הרשות הטיוואנית  למסחר הוגן לפיו התביעה שעמדה כנגדה תיסגר ואף תמחק למעשה מהרשומות. מדובר בתהליכים משפטיים שהחלו כנגד יצרנית השבבי קוואלקום הצליחה להגיע להסדר עם הרשות הטיוואנית  למסחר הוגן לפיו התביעה שעמדה כנגדה תיסגר ואף תמחק למעשה מהרשומות. מדובר בתהליכים משפטיים שהחלו כנגד יצרנית השבבי Rating: 0

הגיבו