תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » צלמים, אדריכלים או מעצבים? יש מדפסות חדשות עבורכם
ה-+DesignJet Z9. צילום: HP#

הנמר בדרכים

צלמים, אדריכלים או מעצבים? יש מדפסות חדשות עבורכם

HP השיקה שתי מכונות הדפסה חדשות בסדרת DesignJet - ה-Z6 וה-+Z9 ● הנמר הלך לבדוק ולגלות עד כמה הן חדות, יעילות ומהירות

מאת 7 באוגוסט 2018, 13:40 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

עולם המדפסות הוא אחד העולמות המרתקים והמתפתחים בתחום הטכנולוגיה. בכל זמן קצר יוצאות מדפסות חדשות שמשנות את פני העולם הזה – בתחום שצובר הייפ, הלוא הוא התלת ממד, אבל גם כאלה שאינן בטכנולוגיה זו.

HP, כמעט שאין צורך להציג, היא אחת הענקיות בתחום, והחלה להשיק מדפסות לפני הרבה שנים. הבוקר (ג') היא השיקה בארץ את הדור החדש של המדפסות בפורמט רחב (24/44 אינץ') בסדרת HP DesignJet. למכונות הללו יש את כל היתרונות: הן מאפשרות הדפסה בחדות וברזולוציה גבוהות במיוחד, בזמן שיא, בגמישות תפעולית ובעלויות נמוכות. המוצרים החדשים מסדרה זו – Z6 ו-Z9+ – מיועדים לשימושם של צלמים מקצועיים, אדריכלים ומעצבים, וכן לקמעונאים שמחפשים פתרון זול, מהיר ואיכותי להדפסה של גיליונות גדולים.

ה-DesignJet Z6. צילום: HP#

ה-DesignJet Z6. צילום: HP#

הסדרה החדישה מיועדת למגוון יישומים, ובכלל זה לתערוכות צילומים, תכניות בנייה ו-GIS, הדפסה אישית ויצירת קמפיינים מהירים על ידי קמעונאים ועסקים קטנים.

ב-HP מציינים שהודות לטכנולוגיית ההדפסה והצבע המתקדמת שלה, המדפסות החדשות מאפשרות הדפסה איכותית וחדה במיוחד גם בפורמט רחב, על כמעט כל מצע אפשרי ותוך שמירה על הצבע המקורי. כן הן מציעות עמידות גבוהה עוד יותר בפני מים וקרני השמש, וזאת בשימוש ב-HP Vivid Photo Inks, שמונעים גם דהייה טבעית של הצבע.

משתמשים מתרשמים מהתוצרים של המדפסות החדשות של HP. צילום: HP#

משתמשים מתרשמים מהתוצרים של המדפסות החדשות של HP. צילום: HP#

מה עם הממשק? אתם שואלים. ובכן, הוא נוח וקל לתפעול, וכולל זיכרון פנימי מוגדל וכלי עיצוב מגוונים, שמתאימים לדרישות בפורמט הרחב. הסדרה החדשה אף כוללת פתרונות אבטחה מתקדמים ומאפשרת חסכון משמעותי בצריכת הדיו, אומרים בחברה.

אם להתעכב לכמה שורות על ה-Z9+, ובהחלט שווה להתעכב עליה: היא מאפשרת הדפסה איכותית של קבצים ברזולוציה של עד 2,400 על 1,200 DPI; הדפסה מהירה במיוחד – של עד כ-74 מטרים בשעה; מגוון מצעים, כגון קנבס, נייר, מדבקות ונייר פוטו; וספקטרום צבעים גדול במיוחד: מג'נטה, ילו, ציאן, אדום כרומטיק, שחור פוטו, שחור מאט, ירוק כרומטיק, כחול כרומטיק ואפור.

השוואת מדפסות HP שהוכרזו לאלה של המתחרות, קנון ואפסון. צילום: פלי הנמר

השוואת מדפסות HP שהוכרזו לאלה של המתחרות, קנון ואפסון. צילום: פלי הנמר

מחירי הדגמים השונים של HP DesignJet Z Series. צילום: פלי הנמר

מחירי הדגמים השונים של HP DesignJet Z Series. צילום: פלי הנמר

טאטיאנה אליעזר, מנהלת השיווק של HP לאזור CEE ולישראל. צילום: פלי הנמר

טטיאנה אליעזר, מנהלת השיווק של HP לאזור CEE ולישראל. צילום: פלי הנמר

וולפגנג פאלווקה, מנהל מדפסות רחבות ב-HP לאזור CEE ולישראל. צילום: פלי הנמר

וולפגנג פאלווקה, מנהל מדפסות רחבות ב-HP לאזור CEE ולישראל. צילום: פלי הנמר

צלמים, אדריכלים או מעצבים? יש מדפסות חדשות עבורכם Reviewed by on . עולם המדפסות הוא אחד העולמות המרתקים והמתפתחים בתחום הטכנולוגיה. בכל זמן קצר יוצאות מדפסות חדשות שמשנות את פני העולם הזה - בתחום שצובר הייפ, הלוא הוא התלת ממד, עולם המדפסות הוא אחד העולמות המרתקים והמתפתחים בתחום הטכנולוגיה. בכל זמן קצר יוצאות מדפסות חדשות שמשנות את פני העולם הזה - בתחום שצובר הייפ, הלוא הוא התלת ממד, Rating: 0

הגיבו