תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » "AI ואבטחת מידע אלה הנושאים שאנו משקיעים בהם הכי הרבה"
דיאן גרין, מנכ"לית Google Cloud.צילום: יח''צ גוגל קלאוד

"AI ואבטחת מידע אלה הנושאים שאנו משקיעים בהם הכי הרבה"

"אבטחה היא האיום הגדול ביותר ואילו בינה מלאכותית היא ההזדמנות הגדולה ביותר עבור ארגונים", כך אמרה דיאן גרין, מנכ"לית Google Cloud

מאת 29 ביולי 2018, 15:58 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

"בינה מלאכותית ואבטחת מידע אלה הנושאים שאנו משקיעים בהם הכי הרבה מפני שאבטחה היא האיום הגדול ביותר ואילו בינה מלאכותית היא ההזדמנות הגדולה ביותר עבור ארגונים", כך אמרה דיאן גרין, מנכ"לית Google Cloud.

גרין דיברה בכנס Google Cloud NEXT, שננעל בסוף השבוע בסן פרנסיסקו והשתתפו בו יותר מ-25 אלף איש. לדבריה, "הרבה ארגונים התייחסו בתחילה למחשוב ענן במשקפיים של תשתיות, כדרך להשיג מעט חיסכון בעלויות וגישה למשאבים גמישים".

"עכשיו, זה פשוט נעשה הרבה יותר מזה. אנשים מבינים שהענן הוא מקום בטוח יותר להיות בו. לטעמי, מהות הענן היא טיפול נרחב ומעמיק בנתונים ובמידע שלך, כדי להפוך את החברה שלך להרבה יותר מוצלחת. הענן הוא המקום שבו, אחרי הכל, ארגונים מקבלים גישה לבסיסי נתונים בהפצה גלובלית כמו Cloud Spanner וכלים ללימוד מכונה כמו AutoML", אמרה.

גוגל, הוסיפה גרין, "עושה כבר שנים רבות שימוש פנימי נרחב ב-AI ובאחרונה אנו מנגישים את היכולות הללו גם ללקוחות אשר יכולים להשתמש ביכולות הבינה המלאכותית בצורה קלה ופשוטה".

"לטפל במידע של הלקוחות שלנו באופן שיניע"

גרין, מייסדת משותפת ולשעבר מנכ"לית VMware, הצטרפה להנהלת גוגל ב-2012 והחלה בתפקידה הנוכחי ב-2015. כשהיא עברה ל-Google Cloud, אמרה, "היה חוסר בהיצע שלנו בענן מבחינת מה שארגונים נדרשים לו. אנשים אמרו לנו שייקח לנו עשר שנים להשלים את ההיצע כי זה משך הזמן שלקח למיקרוסופט (Microsoft) אבל הצוות שלנו עמד באתגר. עשינו זאת בשנתיים. הענן שלנו בהחלט מתאים ועונה לדרישות של לקוחות ארגוניים".

גרין הוסיפה כי כשהיא חושבת על המשימה של הארגון שבראשו היא עומדת, היא רואה בו וריאציה על המוטו של גוגל. "המשימה של גוגל היא לארגן את המידע בעולם. המשימה של Google Cloud היא אפוא לטפל במידע של הלקוחות שלנו באופן שיניע, ידחוף אותו – ויעניק להם יותר ערך", אמרה.

עשרות מוצרים חדשים

בשלושת ימי הכנס גוגל הכריזה על עשרות מוצרים חדשים, ביניהם Cloud Services Platform – מערך חדש של שירותים וטכנולוגיות המספק יכולות ניהול ותפעול לסביבת ה-IT בענן וברישוי המסורתי; GKH On-Prem – גרסה של קוברנטס (Kubernetes) המאפשרת ניהול מרובה אשכולות וניתנת לשימוש גם ברישוי מסורתי וגם בעננים אחרים ובכך מנגישה את השימוש במחשוב היברידי; Contact Center AI – פתרון המכיל רכיבים חדשים ב Diagonflow וכלים נוספים המסייעים לבצע אנליטיקה מתקדמת של הנתונים. בכנס גוגל אף השיקה עשרה מוצרי אבטחה חדשים ופתרונות נוספים המגבירים את רמת ההגנה על המידע.

עוד הוכרז בכנס שיתוף פעולה עם SAP ואינטל (Intel), ולפיו מעתה אפשר להריץ עומסי עבודה של SAP HANA על מכונות וירטואליות (VMs) מבוססות Optane DC Persistent Memory של אינטל, וכך לקבל יותר קיבולת בפחות עלות.

 

"AI ואבטחת מידע אלה הנושאים שאנו משקיעים בהם הכי הרבה" Reviewed by on . "בינה מלאכותית ואבטחת מידע אלה הנושאים שאנו משקיעים בהם הכי הרבה מפני שאבטחה היא האיום הגדול ביותר ואילו בינה מלאכותית היא ההזדמנות הגדולה ביותר עבור ארגונים", "בינה מלאכותית ואבטחת מידע אלה הנושאים שאנו משקיעים בהם הכי הרבה מפני שאבטחה היא האיום הגדול ביותר ואילו בינה מלאכותית היא ההזדמנות הגדולה ביותר עבור ארגונים", Rating: 0

הגיבו