תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » "יזמים, הדברים הלא כלכליים הם אלה שנותנים את הדלק"
רוית לוי, ראש צוות אנליסטים חברת סייברינט. צילום: ג'ואן שמשום, CyberInt

ITpreneur

"יזמים, הדברים הלא כלכליים הם אלה שנותנים את הדלק"

מדור אנשי הסטארט-אפים החדש שלנו יוצא לדרך • והפעם: רוית לוי, ראש צוות אנליסטים בסייברינט

מאת 19 ביולי 2018, 13:46 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מה ייחודי ומעניין בשירות או במוצר שלכם?

"הפלטפורמה והשירותים יחדיו מספקים פתרון חדשני וחלוצי בעולם הסייבר – זיהוי מוקדם של איומים פוטנציאליים לפני שאלו הופכים ממשיים. השירות מהווה תמיכה כוללת של צוות האנליסטים שלנו בלקוחות, מרגע זיהוי האיום הפוטנציאלי ועד סגירת האירוע".

תפקידים קודמים:

"שירתתי ביחידת המודיעין 8200 כ-4 שנים. במסגרת תפקידי עסקתי בניטור ידיעות מודיעיניות וניתוחן. בניית תמונת מודיעין מלאה המעניקה התרעה מקדימה לאיומים פוטנציאליים. כמו כן, במסגרת לימודי האקדמיים בתחום הסטטיסטיקה עסקתי בניתוח בסיסי נתונים גדולים, בניית מודלים לצרכי מחקר ואנליזה מתקדמת, כל זאת בשילוב והבנה של עולם העסקים הסיני המוביל את הכלכלה העולמית".

יזמות בשבילי היא:

"לחשוב, ליצור ולהניע רעיון חדש שלא רק ירענן את התעשייה, אלא חשוב מכך
ירענן את העומד מאחוריו".

מה תמליצי לעובדים מתחילים בתעשיית החדשנות הישראלית?

"תעשיית הסטארט-אפ מלווה לרוב בתחושת מירוץ וריצה קדימה אחרי המטרה. נסו להשקיע גם בערכים שנתפסים לעיתים כלא כלכליים או כלא כדאיים. הם לא מעכבים אלא להפך, הם – הם הדבר העיקרי שנותן את הדלק, הדרייב והרעננות להמשיך וליצור חדשנות כל פעם מחדש. אתם לא מבזבזים את הזמן, אתם מנצלים אותו אחרת".

התכונה שכל סטארטאפיסט ויזם צריך

חשיבה יצירתית

השעה האהובה עליך במהלך היום ולמה?

"5-6 בבוקר – השקט לפני שכל העולם מתעורר פשוט ממכר".

תחביבים, פעילויות מחוץ לעבודה:

"כדי לשמור על איזון ולשחרר את המוח – אימון בהולמס פלייס לפחות 4 פעמים בשבוע. מתנדבת עם ילדים מדהימים ב"בית הגלגלים", עמותה שמסייעת לילדים בעלי מוגבלויות ונכויות פיזיות".

פירגון למתחרה:

"ISight – מערכת חזקה ומפותחת לחקירת תוקפים פוטנציאליים".

"יזמים, הדברים הלא כלכליים הם אלה שנותנים את הדלק" Reviewed by on . מה ייחודי ומעניין בשירות או במוצר שלכם? "הפלטפורמה והשירותים יחדיו מספקים פתרון חדשני וחלוצי בעולם הסייבר – זיהוי מוקדם של איומים פוטנציאליים לפני שאלו הופכים מ מה ייחודי ומעניין בשירות או במוצר שלכם? "הפלטפורמה והשירותים יחדיו מספקים פתרון חדשני וחלוצי בעולם הסייבר – זיהוי מוקדם של איומים פוטנציאליים לפני שאלו הופכים מ Rating: 0

תגובות (1)

  • Avatar

    אהרון

    תותחית!!

הגיבו