תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » סאפ: גידול מתון בהכנסות, קפיצה בפעילות הענן
ביל מקדרמוט, מנכ"ל סאפ. צילום: אבי בליזובסקי

סאפ: גידול מתון בהכנסות, קפיצה בפעילות הענן

החברה סיימה את הרבעון השני עם הכנסות בסך שישה מיליארד יורו – יותר מהתחזיות בוול-סטריט ● פעילות הענן זינקה ב-30%

מאת 19 ביולי 2018, 12:35 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

זינוק בפעילות הענן של סאפ (SAP): החברה הגרמנית רשמה ברבעון השני של השנה עלייה ניכרת, של 30.15%, בתחום זה – ל-1.21 מיליארד יורו; כך עולה מהתוצאות שפרסמה היום (ה'). בסעיפים האחרים, לעומת זאת, התוצאות מתונות יותר, אולם כך או כך, סאפ הצליחה להכות את התחזיות בוול-סטריט.

מהנתונים עולה כי ההכנסות הרבעוניות של החברה עלו ב-3.75% לשישה מיליארד יורו – יותר מהסכום שחזו המומחים, שעמד על 5.86 מיליארד. הרווח הנקי שלה למנייה עלה ב-8% ל-60 סנט והרווח הנקי הכללי לפי חישוב IFRS עלה בשיעור דומה ל-720 מיליון.

במהלך המחצית הראשונה של השנה גדלו הכנסות החברה ב-1.94% ל-11.28 מיליארד יורו, הרווח התפעולי לפי IFRS זינק ב-29.39% ל-2.07 מיליארד והרווח הנקי לפי חישוב זה עלה ב-19.3% ועמד על 1.43 מיליארד.

ביל מק'דרמוט, מנכ"ל סאפ, הביע סיפוק מהתוצאות ואמר כי " במסגרת הדור הרביעי של האפליקציות העסקיות נעשתה קפיצת דרך. סאפ מספקת ללקוחות אסטרטגיה ברורה והדבר בא לידי ביטוי בביצועים של הרבעון השני".

סאפ: גידול מתון בהכנסות, קפיצה בפעילות הענן Reviewed by on . זינוק בפעילות הענן של סאפ (SAP): החברה הגרמנית רשמה ברבעון השני של השנה עלייה ניכרת, של 30.15%, בתחום זה - ל-1.21 מיליארד יורו; כך עולה מהתוצאות שפרסמה היום (ה' זינוק בפעילות הענן של סאפ (SAP): החברה הגרמנית רשמה ברבעון השני של השנה עלייה ניכרת, של 30.15%, בתחום זה - ל-1.21 מיליארד יורו; כך עולה מהתוצאות שפרסמה היום (ה' Rating: 0

הגיבו