תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » שירות חדשות מחודש של מיקרוסופט – גם למכשירי iOS ואנדרואיד
חדשות. אילוסטרציה: NiroDesign, BigStock

שירות חדשות מחודש של מיקרוסופט – גם למכשירי iOS ואנדרואיד

השירות הוא תוצאה של שיתוף פעולה בין החברה וספקי תוכן, בינה מלאכותית ועורכים מקצועיים ● מאפשר למשתמשים גישה לאלפי מקורות מידע והתאמה אישית של סוג התוכן החדשותי

מאת 21 ביוני 2018, 13:31 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מיקרוסופט (Microsoft) מחדשת את שירות החדשות שלה-Microsoft News. בפוסט שפרסם רוב בנט, העורך הראשי בחטיבת החדשות של החברה, הוא הודיע כי היא מחדשת את פעילות החטיבה ותנגיש תוכן חדשותי למוצרי מיקרוסופט השונים כמו Windows 10 ,Xbox ו-Skype. כמו כן, הוא הודיע כי השירות יהיה נגיש גם למשתמשי iOS ואנדרואיד (Android).

שירות החדשות הוא תוצאה של שיתוף פעולה בין מיקרוסופט וספקי תוכן, בינה מלאכותית ועורכים מקצועיים. השירות החדש יאפשר למשתמשים גישה ליותר מ-3,000 מקורות מידע ואף יאפשר להם להתאים אישית את סוג התוכן החדשותי שהם מעוניינים לצרוך. השירות אף ישתמש בכלים של בינה מלאכותית כדי לסרוק 100 אלף כותרי תוכן שניתן יהיה לשלב בשירות דרך אתר ואפליקציות.

נפרדים מ- Groove Music

החברה השיקה שתי אפליקציות מחודשות למכשירי אנדרואיד ו-iOS, שכבר זמינות להורדה, אשר יאפשרו למשתמשים לחלק את הידיעות לפי תחומי עניין בתת-קטגוריות כמו למשל חדשות עולמיות בנושאי ספורט וכדומה. בנוסף, המשתמשים יוכלו גם לחפש חדשות לפי אזור הרלוונטי עבורם.

בנוסף, האפליקציות יאפשרו להודיע למשתמשים על חדשות מתפרצות וישנה אפשרות לבחור במסך עם רקע כהה עבור צרכני החדשות "ציפורי הלילה".

בתוך כך, הודיעה מיקרוסופט גם שהיא תפסיק את שירות Groove Music ב-1 בדצמבר 2018. אפליקציות Groove Music כבר אינן זמינות להורדה בחנויות האפליקציות ומי שכבר הורידו אותה בעבר לא יכולים להשתמש בה יותר. עם זאת עדיין מתאפשרת גישה אליה במחשבים עם Windows 10, בסמארטפוני Windows ובמכשירי Xbox.

שירות חדשות מחודש של מיקרוסופט – גם למכשירי iOS ואנדרואיד Reviewed by on . מיקרוסופט (Microsoft) מחדשת את שירות החדשות שלה-Microsoft News. בפוסט שפרסם רוב בנט, העורך הראשי בחטיבת החדשות של החברה, הוא הודיע כי היא מחדשת את פעילות החטיבה מיקרוסופט (Microsoft) מחדשת את שירות החדשות שלה-Microsoft News. בפוסט שפרסם רוב בנט, העורך הראשי בחטיבת החדשות של החברה, הוא הודיע כי היא מחדשת את פעילות החטיבה Rating: 0

הגיבו