תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » IT פיננסי » האקזיט של שחר אפעל: מכר 5% ממניות נס ב-30 מיליון שקלים
שחר אפעל, מנכ"ל נס. צילום: ניב קנטור

האקזיט של שחר אפעל: מכר 5% ממניות נס ב-30 מיליון שקלים

את המניות קנתה ממנו חילן, הבעלים של נס ● המחיר משקף לנס שווי שוק של כמעט פי ארבעה לעומת סכום הרכישה, שבוצעה לפני ארבע שנים ● כעת נשאר בידי אפעל 1% בלבד ממניות החברה

מאת 17 ביוני 2018, 16:30 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

שחר אפעל, מנכ"ל נס טכנולוגיות, מכר 5% ממניות החברה תמורת 30.6 מיליון שקלים לקבוצת חילן, שרכשה את נס לפני ארבע שנים – כך הודיעה היום (א') הקבוצה.

מדובר במחיר גבוה במיוחד, שכן הוא משקף לנס שווי שוק בסך של 612 מיליון שקלים – קרוב לפי ארבעה לעומת המחיר שבו חילן רכשה אותה ב-2014, שעמד על 160 מיליון. תמורת מחיר זה קיבלה חילן 99% ממניות החברה. במסגרת עסקת המכר אפעל רכש 1% מהמניות ואופציה לרכישת 9% נוספים.

תמורת הסכום שבו רכשה קבוצת חילן את המניות משחר אפעל במהלך הנוכחי – כאמור, 30.6 מיליון שקלים – היא קיבלה ממנו 771 אלף אופציות, שמהוות כ-5% מהחברה. בידי אפעל נשאר כ-1% מהמניות ואופציה לרכישת 4% נוספים, שאותה הוא אמור לממש, על פי ההסכם.

אפעל מונה למנכ"ל נס כחצי שנה לפני רכישתה על ידי חילן. הוא ממלא את התפקיד בפעם השנייה, לאחר שפרש ממנו ב-2008. מאז הרכישה טסה מניית החברה ביותר מ-230%.

האקזיט של שחר אפעל: מכר 5% ממניות נס ב-30 מיליון שקלים Reviewed by on . שחר אפעל, מנכ"ל נס טכנולוגיות, מכר 5% ממניות החברה תמורת 30.6 מיליון שקלים לקבוצת חילן, שרכשה את נס לפני ארבע שנים - כך הודיעה היום (א') הקבוצה. מדובר במחיר גבו שחר אפעל, מנכ"ל נס טכנולוגיות, מכר 5% ממניות החברה תמורת 30.6 מיליון שקלים לקבוצת חילן, שרכשה את נס לפני ארבע שנים - כך הודיעה היום (א') הקבוצה. מדובר במחיר גבו Rating: 0

הגיבו