תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אינטרנט » 230 יישובים ימשיכו לחכות לתשתיות הנייחות של HOT
שר התקשורת הקודם, איוב קרא. צילום: קובי וולף

230 יישובים ימשיכו לחכות לתשתיות הנייחות של HOT

שר התקשורת אישר את דחיית הפריסה של התשתיות הנייחות של החברה ב-10 חודשים, "בשל הזמן הנדרש לבחינת הניסויים הטכנולוגיים והסקת מסקנות לגבי החלופה המוצעת"

מאת 13 ביוני 2018, 17:30 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

שר התקשורת, איוב קרא, קיבל היום (ד') את המלצת הוועדה המייעצת בראשות נתי כהן, מנכ"ל המשרד, בדבר דחיית הפריסה של התשתיות הנייחות על ידי HOT ב-10 חודשים. בכך יישארו מאות יישובים, על תושביהם, ללא התשתיות הנייחות של HOT למשך כמעט שנה נוספת.

כפי שפורסם לפני ימים אחדים, המליץ צוות המשרד לאפשר ל-HOT דחייה של 10 חודשים בחובת הפריסה של תשתיותיה הנייחות בכ-230 יישובים שבהם היא לא פרוסה.

בהודעת השר צויין כי הצורך בדחייה נוספת הוא בשל הזמן הנדרש לבחינת הניסויים הטכנולוגיים והסקת מסקנות של המשרד לגבי החלופה המוצעת. השר הנחה את הדרג המקצועי במשרד לוודא כי HOT אכן תציג אפשרות פריסה חלופית על ידי שימוש באמצעי טכנולוגיה חדשים לאחר תום תקופת הדחייה.

"אין בכוונתי למסמס את הנושא"

קרא אמר כי הוא הנחה את מנכ"ל המשרד "לעקוב מקרוב אחר לוחות הזמנים שהקצינו ל-HOT. אין בכוונתי למסמס את הנושא ואני מייחס לו חשיבות רבה ומצפה מ-HOT להציג בעוד 10 חודשים יכולת טכנולוגית אמיתית, שתיתן מענה לדרישות שהצבנו".

במהלך תקופת הדחייה תספק HOT טלקום את שירותיה ביישובים כפי שנקבע בהחלטת שר התקשורת מיום 29 במרץ 2018 ו-HOT שידורים תמשיך לספק את שירותי ה-OTT באזורים שבהם לא פרוסה רשת HOT טלקום, בהתאם להחלטה מ-2016.

בנוסף, במהלך תקופת הדחייה יתקיים הליך של פרסום ההמלצות שיגובשו לציבור. לאחר פרק זמן זה תגבש הוועדה המייעצת את המלצתה בעניין, שתוצג לשר קרא לשם החלטה סופית.

230 יישובים ימשיכו לחכות לתשתיות הנייחות של HOT Reviewed by on . שר התקשורת, איוב קרא, קיבל היום (ד') את המלצת הוועדה המייעצת בראשות נתי כהן, מנכ"ל המשרד, בדבר דחיית הפריסה של התשתיות הנייחות על ידי HOT ב-10 חודשים. בכך יישאר שר התקשורת, איוב קרא, קיבל היום (ד') את המלצת הוועדה המייעצת בראשות נתי כהן, מנכ"ל המשרד, בדבר דחיית הפריסה של התשתיות הנייחות על ידי HOT ב-10 חודשים. בכך יישאר Rating: 0

תגובות (1)

  • מוסא

    אין בשורה ואין מעשה.מדוע HOT לא בדק את החלופה הטכנולוגית מזמן?
    ומה עם הרפורמה בתקשורת הקווית הנייחת?
    במרבית הישובים הערבים התשתי של HOT מתחת לכל ביקורת והחברה במקרים רבים מטפלת בתקלה עי שליחת טכנאי של פוטר את הבעיה לא טפול ותחזוקה נאותה בתשתית הקיימת אין סכוי לשיפור המצב

הגיבו