תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » תכונה חדשה ונוסטלגית בפייסבוק: Memories
Memories של פייסבוק. מקור: יח"צ

תכונה חדשה ונוסטלגית בפייסבוק: Memories

התכונה החדשה מאפשרת למשתמש לצפות בשיתופים שביצע עם משפחה וחברים במהלך השנים, ובתמונות שהמשתמש אולי לא צפה בהן בזמן אמת

מאת 12 ביוני 2018, 16:00 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

לנוסטלגים שבינינו, דף חדש בשם Memories שפייסבוק (Facebook) הוסיפה אתמול (ב') מאפשר למשתמש לצפות בשיתופים שביצע עם משפחה וחברים במהלך השנים. התכונה הזאת היא בעצם שילוב של כמה תכונות של פייסבוק כמו On This Day, והיא מאפשרת לצפות באירועים שחלו בתאריך מסוים בשנים קודמות, כמו גם סיכומי זיכרונות שהמשתמש חלק עם חברים. התוכן שמוצג בדף ה-Memories אינו חדש, אלא פשוט מוצג בדף נפרד כדי שאפשר יהיה לצפות בו או למצוא אותו בקלות בכל זמן.

דף ה-Memories יאפשר תכונה בשם Friends Made on this Day, שתכלול רשימה של חברים שהמשתמש הוסיף באותו התאריך. בנוסף, תתאפשר צפייה בסרטוני וידיאו ותמונות עם אותם חברים חדשים – מה שפייסבוק מכנה Friendversaries – שמסמלות את ציון היום לרגל החברות החדשה.

עוד בדף ה-Memories תינתן האפשרות לצפות בתמונות שהמשתמש אולי לא צפה בהן בזמן אמת, תחת הכפתור Memories You May Have Missed. זה רלוונטי לכולם, אבל בייחוד למי שמבקרים בדף הפייסבוק שלהם לעתים רחוקות.

לעודד שיתוף תמונות על ידי המשתמשים

כפי שדווח באחרונה, השימוש ברשת החברתית הוותיקה ושיתוף התמונות באתר שלה על ידי המשתמשים מצטמצם בעולם, בייחוד בקרב צעירים, שנוהרים לאפליקציות אחרות כמו סנאפצ'ט (Snapchat) ואינסטגרם (Instagram) שבבעלותה ונראה שפייסבוק מעוניינת לעודד בעזרת התכונה החדשה שיתוף תמונות על ידי המשתמשים. נראה גם, שדף ה-Memories נועד לממש את ניסיונותיה של פייסבוק לממש גישה של "בילוי זמן איכותי", בכך שהיא מאפשרת לגולשים להתמקד בתוכן איכותי יותר מבחינתם גם אם בעקבות כך המשתמשים יבלו פחות זמן באתר פייסבוק הכללי. החברה מציינת כי תכונת ה-Memories כוללת גם אפשרות שליטה על סוג התוכן שיוצג בדף.

"אנו יודעים שזיכרונות הם דבר אישי מאוד ולא כולם חיוביים. אנו מנסים להקשיב לתגובות ולהתאים את התכונות החדשות כך שיהיו מתחשבות, ויציעו לאנשים את השליטה המתאימה, שתאפשר גם גישה נוחה לתכנים", ציין אורן הוד, מנהל המוצר בפייסבוק, בהודעה שהחברה פרסמה. "אנו עובדים קשה כדי להבטיח שהטיפול בתוכן יהיה מותאם לחוויה האישית של כל אחד ואחד, ואנו מודים לאנשים שהגיבו ושיתפו אותנו במהלך שלוש השנים האחרונות".

תכונה חדשה ונוסטלגית בפייסבוק: Memories Reviewed by on . לנוסטלגים שבינינו, דף חדש בשם Memories שפייסבוק (Facebook) הוסיפה אתמול (ב') מאפשר למשתמש לצפות בשיתופים שביצע עם משפחה וחברים במהלך השנים. התכונה הזאת היא בעצם לנוסטלגים שבינינו, דף חדש בשם Memories שפייסבוק (Facebook) הוסיפה אתמול (ב') מאפשר למשתמש לצפות בשיתופים שביצע עם משפחה וחברים במהלך השנים. התכונה הזאת היא בעצם Rating: 0

הגיבו