תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » IT פיננסי » כולם בורחים מהזאב הרע: ZTE ממשיכה להישאר בודדה במערכה
בורחים מהבשורה. אילוסטרציה: grandfailure/BigStock

כולם בורחים מהזאב הרע: ZTE ממשיכה להישאר בודדה במערכה

הממשלה הטייוואנית הורתה ליצרניות שמוכרות רכיבים ליצרנית הטלפונים הסינית, להשעות את כל המשלוחים הנוכחיים ● בנוסף, לפני כל משלוח חדש ל-ZTE, ידרשו החברות לקבל אישור מכירה

מאת 29 באפריל 2018, 13:29 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

ZTE, כך מתברר, הולכת ומסתבכת בעקבות הפרשה שאפשר אולי כבר לכנותה "ZTE והחרם האמריקני הגדול".

לפי דיווחים שמגיעים מהשוק הטייוואני, אם היצרנית חשבה שאולי היא פשוט תשתמש במעבדים של מדיה-טק (MediaTek) במקום במעבדים של קוואלקום (Qualcomm) לדוגמה, אז יכול להיות שמחכה לה הפתעה לרעה.

הממשלה הטייוואנית הורתה למדיה-טק וליצרניות אחרות שמוכרות רכיבים ליצרנית הטלפונים הסינית, להשעות את כל המשלוחים הנוכחיים. בנוסף, לפני כל משלוח חדש ל-ZTE, ידרשו החברות לקבל אישור מכירה. האישורים אמורים להיות מסופקים תוך חמישה ימים, אם הממשל ימצא לנכון, ורק אם לא יהיו בעיות מיוחדות.

לפי משרד המסחר הטייוואני, ההחלטה לפיה החברות נדרשות כעת לאישור למשלוח רכיבים ל-ZTE התקבלה לטובתן, כדי לשמור עליהן – וכמובן כדי למנוע מצב בו ייתכן וארצות הברית תטיל עליהן חרם.

"אנחנו רוצים להבטיח שהן עושות עסקים חוקיים עם ZTE. לא תהיה סיבה לממשלה לבטל את קבלת האישורים אם הפעילויות העסקיות שלהם חוקיות", אמר דייויד הסו, סמנכ"ל הלשכה לסחר-חוץ הטייוואנית.

כולם בורחים מהזאב הרע: ZTE ממשיכה להישאר בודדה במערכה Reviewed by on . ZTE, כך מתברר, הולכת ומסתבכת בעקבות הפרשה שאפשר אולי כבר לכנותה "ZTE והחרם האמריקני הגדול". לפי דיווחים שמגיעים מהשוק הטייוואני, אם היצרנית חשבה שאולי היא פשוט ZTE, כך מתברר, הולכת ומסתבכת בעקבות הפרשה שאפשר אולי כבר לכנותה "ZTE והחרם האמריקני הגדול". לפי דיווחים שמגיעים מהשוק הטייוואני, אם היצרנית חשבה שאולי היא פשוט Rating: 0

הגיבו