תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » IT פיננסי » ZTE – הכבשה השחורה של המשפחה
חלון צר. ZTE

ZTE – הכבשה השחורה של המשפחה

הרגולטור הסיני מכנה את ההתנהגות של החברה כטיפשית ופסיבית וקובע שמנהלי החברה פועלים מתוך חוסר מודעות מבלי בכלל להבין את ההשלכות החוקיות שלהם

מאת 24 באפריל 2018, 15:33 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

לאחר כמה ימים בהם נראה היה שלפחות בסין היא זוכה לאהדה, חוטפת עכשיו ZTE אש גם מכיוון הבית החם בעקבות פרשת הענשתה בידי משרד המסחר האמריקני.

דו"ח שפורסם בידי ועדת הפיקוח ומינהל נכסים הסינית (SASAC), ממשרדי הרזולוציה הבכירים ביותר במדינה, אינו חוסך במילים קשות על יצרנית הטלפונים ותשתיות התקשורת, שהיא אחת מהחברות הגדולות בתחום בסין.

הרגולטור מכנה את ההתנהגות של החברה כטיפשית ופסיבית וקובע שמנהלי החברה פועלים מתוך חוסר מודעות מבלי בכלל להבין את ההשלכות החוקיות שלהם. "הם לקחו סיכון וניהלו פעילות מסחרית בלתי חוקית מספר פעמים", נכתב בדו"ח.

הדו"ח אף מציין שלמרות הטענות של ZTE החברה בעצם הענישה רק מספר קטן מאוד של עובדים מתוך עשרות שהיו מעורבים בפעילות העסקית מול גורמים בצפון קוריאה ובאיראן, ובכך בעצם מאשר את הטענה המרכזית של משרד המסחר האמריקני שטען ש-ZTE הונתה אותו.

כן נכתב כי "ארגונים מקומיים רבים משלמים עכשיו מחיר נורא עבור קוצר הרואי וחוסר היושר של ZTE. כמו כן, המבנה הדיפלומטי של ארצנו ותדמיתנו יושפעו בהכרח".

עם זאת יש לציין שגם לפי SASAC, סין צריכה לבחון כעת את ההזדמנויות שהיא יכולה לנצל כדי להגדיל באופן משמעותי את תעשיית ייצור השבבים במדינה.

ZTE – הכבשה השחורה של המשפחה Reviewed by on . לאחר כמה ימים בהם נראה היה שלפחות בסין היא זוכה לאהדה, חוטפת עכשיו ZTE אש גם מכיוון הבית החם בעקבות פרשת הענשתה בידי משרד המסחר האמריקני. דו"ח שפורסם בידי ועדת לאחר כמה ימים בהם נראה היה שלפחות בסין היא זוכה לאהדה, חוטפת עכשיו ZTE אש גם מכיוון הבית החם בעקבות פרשת הענשתה בידי משרד המסחר האמריקני. דו"ח שפורסם בידי ועדת Rating: 0

הגיבו