תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » IT פיננסי » עליבאבא רכשה את יצרנית השבבים הסינית C-Sky Microsystems
ג'ק מא, מייסד ויו"ר עליבאבא. צילום: אתר Cebit

עליבאבא רכשה את יצרנית השבבים הסינית C-Sky Microsystems

ענקית הקמעונאות כבר הייתה מושקעת בנרכשת, אך כעת היא רוצה להבטיח לעצמה קו ייצור של מעבדים עבור מוצרי אינטרנט של הדברים בעיקר, אך גם מעבר

מאת 23 באפריל 2018, 14:54 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

ענקית הקמעונאות המקוונת הסינית עליבאבא (Alibaba) מעמיקה את המעורבות שלה בשוק השבבים הסיני.

בעקבות פרשת ZTE, החברה החליטה לרכוש את השליטה המלאה ביצרנית השבבים הסינית C-Sky Microsystems, חברה המתמחה בעיקר בייצור של ליבות משובתות.

מדובר בחברה בה עליבאבא כבר הייתה מושקעת, וכעת היא רוצה להבטיח לה קו ייצור של מעבדים עבור מוצרי אינטרנט של הדברים בעיקר, וגם מעבר.

המהלך המדובר זכה גם לעידוד משלטונות סין. הממשל רוצה כעת לחזק באופן משמעותי את תעשיית המעבדים והמערכות על שבב במדינת הענק. מדובר בתהליך שהממשלה הסינית כבר רצתה מזמן לקדם, וכעת, בעקבות הפרשה, הוא יקבל תאוצה עם עזרה של קרן הונית ממשלתית.

למעשה, במהלך השבוע האחרון כבר נערכו מספר פגישות של אנשי ופקידי ממשל עם גופים תעשייתיים ורגולטיביים כדי לקדם באופן אגרסיבי יותר את התוכניות הללו.

מעליבאבא נמסר כי הרכישה של C-Sky Microsystems "מדגישה את המחויבות שלנו להניע את ההתפתחות של תעשיית השבבים במדינה".

עליבאבא רכשה את יצרנית השבבים הסינית C-Sky Microsystems Reviewed by on . ענקית הקמעונאות המקוונת הסינית עליבאבא (Alibaba) מעמיקה את המעורבות שלה בשוק השבבים הסיני. בעקבות פרשת ZTE, החברה החליטה לרכוש את השליטה המלאה ביצרנית השבבים הס ענקית הקמעונאות המקוונת הסינית עליבאבא (Alibaba) מעמיקה את המעורבות שלה בשוק השבבים הסיני. בעקבות פרשת ZTE, החברה החליטה לרכוש את השליטה המלאה ביצרנית השבבים הס Rating: 0

הגיבו