תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אבטחת מידע וסייבר » Gmail בפארנויות: בקרוב שליחת הודעות סודיות עם תאריך פקיעה
Gmail

Gmail בפארנויות: בקרוב שליחת הודעות סודיות עם תאריך פקיעה

המטרה היא לגרום להודעת הדואר להפוך לבלתי קריאה לאחר זמן מה שנקבע על ידי הכותב ● מעבר לכך, ניתן יהיה לדרוש באמצעות הודעת טקסט, שהנמען יאשר את הזהות שלו לפני קבלת ההודעה בפועל

מאת 15 באפריל 2018, 14:26 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

גוגל (Google) עסוקה לאחרונה די הרבה בהיבט של שירות הדואר האלקטרוני המקוון שלה, Gmail.

לאחר שעיצבה מחדש את האפליקציות ה-Gmail שלה עבור אנדרואיד ועבור iOS, ולאחר שנחשף שהיא עובדת על עיצוב מחדש מהותי ביותר עבור גרסת הדפדפן של השירות, מתברר שמעבר לעיצובים מחכות גם כמה תכונות חדשות.

כך, לדוגמה, תשלב גוגל ב-Gmail בגרסת הדפדפן כמה תכונות מ-Inbox, אפליקציית הטלפון החלופית שלה. בין התכונות החדשות ניתן יהיה למצוא את האפשרות לבצע מענה חכם, תמיכה בשירות גם כשאין חיבור מקוון בפועל, וכן אפשרות לגרום להודעות שוב על ידי קביעת זמן טיפול מאוחר יותר.

החיים בסוד

אבל ככל הנראה הדבר המעניין ביותר שגוגל מפתחת עבור Gmail הוא אפשרות לשלוח הודעות דואר סודיות עם תאריך פקיעה. עדיין לא ברור, עם זאת, האם מדובר בשילוב של תכונה חדשה לפרוטוקולים הקיימים של שירותי הדואר, או ביצירת פרוטוקול חדש.

כך או כך המטרה היא לגרום להודעת הדואר להפוך לבלתי קריאה לאחר זמן מה שנקבע על ידי הכותב, וזה יכול להיות אחרי שבוע, לדוגמה, אחרי כמה חודשים ואפילו מספר שנים. מעבר לכך, ניתן יהיה לדרוש, באמצעות הודעת טקסט, שהנמען יאשר את הזהות שלו לפני קבלת הודעת הדואר בפועל.

עוד תכונות מסביב לנושא הזה כוללות מניעת הדפסה של הודעת דואר סודית, וכן מניעת יכולת לבצע לה העברה לנמען אחר, ואפילו הוספת חסימה שלא מאפשרת להעתיק את הטקסט מתוכה.

עם זאת יש לציין שעדיין מדובר בתכונה חדשה שהעבודה עליה יחסית בראשיתה.

Gmail בפארנויות: בקרוב שליחת הודעות סודיות עם תאריך פקיעה Reviewed by on . גוגל (Google) עסוקה לאחרונה די הרבה בהיבט של שירות הדואר האלקטרוני המקוון שלה, Gmail. לאחר שעיצבה מחדש את האפליקציות ה-Gmail שלה עבור אנדרואיד ועבור iOS, ולאחר גוגל (Google) עסוקה לאחרונה די הרבה בהיבט של שירות הדואר האלקטרוני המקוון שלה, Gmail. לאחר שעיצבה מחדש את האפליקציות ה-Gmail שלה עבור אנדרואיד ועבור iOS, ולאחר Rating: 0

הגיבו