תוכן פרסומי
ראשי » PC Plus » לכבוד האביב גם דל מחדשת את הפריזורה
מחשבים חדשים בסדרת ה-Inspiron של דל. צילום: יח"צ

לכבוד האביב גם דל מחדשת את הפריזורה

החברה הכריזה על שורה ארוכה למדי של מחשבי "הכל כלול" בסדרת ה-Inspiron, וכן על עדכון שמבוסס על מעבדי ה-Core החדשים מהדור השמיני של אינטל

מאת 9 באפריל 2018, 17:28 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

דל (Dell), כמו יצרניות מחשוב אחרות, הכריזה השבוע על עדכון שמבוסס על מעבדי ה-Core החדשים מהדור השמיני של אינטל (Intel). בנוסף, ובהתאם להכרזות של החברה בתערוכת CES בתחילת השנה, משלבת החברה במחשבים החדשים טכנולוגיות שמטרתן להפוך אותם לכלים ייעודיים לצפייה בתכנים מוזרמים, מבחינת איכות תצוגה, שמע וגם איכות הזרמת התוכן ברשת האלחוטית.

בין המחשבים הבולטים ברשימה של המחשבים החדשים והמחודשים ניתן למצוא את ה-XPS 15, מחשב הדגל של החברה, שיוצע כעת עם מעבדי השש ליבות החדשים של אינטל, וכן עם כרטיס תצוגה GeForce GTX 1050Ti של NVIDIA. המחשב מוצע עם מסך 15.6 אינץ' והוא מגיע עם מסך מגע עם תמיכה ברזולוציה של עד 4K. לפי החברה הוא זכה לעיצוב מעודכן, הוא מיוצר מחומרים עמידים אך קלים, ושהוא אחד המחשבים הקלים מסוגו עם משקל של כ-1.8 ק"ג. מחירו ההתחלתי יהיה 999 דולרים.

כן התחילה החברה למכור את גרסת ה-2-ב-1 של ה-XPS 15 שמציע, בנוסף לאפשרות ההפיכה של המסך, ומעבר לתצורה הטכנית שכוללת כאמור מסך 4K, גם עובי של 16 מ"מ בלבד עבור מסך בגודל 15 אינץ'. המחיר ההתחלתי שלו אמור להיות 1,499 דולר.

תצורה מתקדמת ויקרה יותר

החברה גם הכריזה על שורה ארוכה למדי של מחשבי "הכל כלול" (All in One) בסדרת ה-Inspiron. כך, לדוגמה, ה-Inspiron 24 3000 הוא מחשב עם מסך IPS באיכות תצוגה של FHD בגודל של 23.8 אינץ' שמבוסס על מעבדי Core מהדור השביעי של אינטל, מגיע עם 16 גיגה-בייט זיכרון RAM מסוג DDR4 ועם כרטיס תצוגה GeForce MX110 של NVIDIA. המחיר ההתחלתי הוא 399 דולר בלבד.

Inspiron 24 5000 כבר מציע תצורה מתקדמת, וגם יקרה יותר. ניתן לרכוש אותו עם מעבדי ה-Core מהדור השמיני החדשים, לשלב כרטיס GeForce GTX 1050 וכן את זיכרון ה-Optane התלת-מימדי המהיר החדש של אינטל, וזאת לצד עד 32 גיגה-בייט זיכרון RAM. המחיר ההתחלתי יהיה 849 דולר.

Inspiron 27 7000, כפי שניתן להבין משמו, מגיע עם מסך 27 אינץ' ברזולוציה של עד 4K. מעבר ל-24 5000 הוא מוסיף תמיכה בטכנולוגיית Mixed Reality, וכן אפשרות לשלב כונן SSD בנפח של 256 ג'יגה-בייט לצד כונן 1 טרה-בייט, לכל היותר. המחיר הבסיסי יהיה 999 דולר.

לפי דל ישראל, המחשבים החדשים הללו אמורים להיות זמינים בארץ למכירה בתקופה החל מעוד שלושה שבועות עד חודש.

לכבוד האביב גם דל מחדשת את הפריזורה Reviewed by on . דל (Dell), כמו יצרניות מחשוב אחרות, הכריזה השבוע על עדכון שמבוסס על מעבדי ה-Core החדשים מהדור השמיני של אינטל (Intel). בנוסף, ובהתאם להכרזות של החברה בתערוכת CE דל (Dell), כמו יצרניות מחשוב אחרות, הכריזה השבוע על עדכון שמבוסס על מעבדי ה-Core החדשים מהדור השמיני של אינטל (Intel). בנוסף, ובהתאם להכרזות של החברה בתערוכת CE Rating: 0

הגיבו