תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » IT פיננסי » ענקית האופניים החכמים OFO השלימה גיוס של 866 מיליון דולר
גיוס ענק. OFO. צילום: באדיבות החברה

ענקית האופניים החכמים OFO השלימה גיוס של 866 מיליון דולר

החברה הסינית, שפעילה ב-250 ערים ואו טו טו נכנסת לישראל, ביצעה גיוס ענק, בהובלת ענקית סינית אחרת - עליבאבא

מאת 14 במרץ 2018, 17:29 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

ענקית האופניים החכמים OFO, שלא מכבר הודיעה על כניסתה לישראל, הודיעה היום (ד') שהשלימה סבב גיוס ענק – בסך של 866 מיליון דולר. הגיוס בוצע בהובלת עליבאבא (Alibaba) ולקחו בו חלק גם Haofeng Group ו-Tianhe Capital And Financial Junli Capital. גיוס זה מצטרף למספר גיוסים שביצעה החברה בעבר, שבהם היא השיגה 1.3 מיליארד דולר.

OFO הוקמה ב-2014 והשירות שלה מאפשר לרוכב האופניים לנסוע איתם עד ליעד המבוקש ולהשאיר אותם שם, מאחר שהיא פועלת ללא תחנות עגינה. כמו כן, היא מאפשרת לאסוף את האופניים מכל נקודה, בעזרת סריקה של קוד QR לשחרור (או לנעילת) זוג האופניים המבוקש. המיזם הסיני פועל כיום ב-250 ערים ויש לו יותר מ-200 מיליון משתמשים. החברה תתחיל בקרוב לפעול במספר ערים ברחבי הארץ, לאחר פיילוט שמבוצע בימים אלה באוניברסיטת בר אילן.

דאי וואי, מייסד ומנכ"ל OFO העולמית, אמר כי "בימים אלה אנחנו עוברים משלב של צמיחה מהירה לשלב של פיתוח איכותי. נמשיך להוביל את תעשיית שיתוף האופניים עם יעילות וחדשנות טכנולוגית".

אמרי גלאי, מנכ"ל החברה בישראל, ציין כי "OFO מגיעה לישראל ותציע את שירותיה בערים רבות ברחבי הארץ. אנחנו שמחים להביא את הבשורה לישראל".

יצוין שגם ענקית אופניים חכמים סינית אחרת, מובייק (Mobike), הודיעה באחרונה על כניסתה לישראל ועל התחלת פיילוט במספר ערים בארץ.

ענקית האופניים החכמים OFO השלימה גיוס של 866 מיליון דולר Reviewed by on . ענקית האופניים החכמים OFO, שלא מכבר הודיעה על כניסתה לישראל, הודיעה היום (ד') שהשלימה סבב גיוס ענק - בסך של 866 מיליון דולר. הגיוס בוצע בהובלת עליבאבא (Alibaba) ענקית האופניים החכמים OFO, שלא מכבר הודיעה על כניסתה לישראל, הודיעה היום (ד') שהשלימה סבב גיוס ענק - בסך של 866 מיליון דולר. הגיוס בוצע בהובלת עליבאבא (Alibaba) Rating: 0

הגיבו