תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » חגיגת GIFים במקלדת Gboard ל-iPhone
כולם משוגעים עליהם. קבצי GIF. אילוסטרציה: BigStock

חגיגת GIFים במקלדת Gboard ל-iPhone

האפליקציה של ענקית הטכנולוגיה גוגל למכשירים מבוססי iOS מאפשרת כעת גישה מהירה להקלטת סרטוני GIF ולמעשה הפכה למכונה להכנתם של קבצי התמונות הנעות הרפטטיביים והחביבים

מאת 22 בינואר 2018, 15:03 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אפליקציית Gboard של גוגל (Google) ל-iOS קצת מפגרת מאחורי תאומתה האנדרואידית, אבל עדכון חדש למשתמשי iPhone משנה כעת את המצב – כפתור Make-a-GIF אינו מוחבא עוד בתחתית, וכעת יש לו נוכחות בולטת בחלקה הימני העליון של המקלדת.

העדכון אף משפר את חוויית השימוש בשל העובדה שהוא מאפשר כעת גם להקליט קטע וידיאו קצר באמצעות שימוש במצלמת הסמארטפון הקדמית, מה שהופך את היישום למכונת GIF.

יש להתניע את כפתור ה-Make-a-GIF ולהקליט Loop, שמשמעותו פורמט בן 3 שניות. Fast-Forward מאפשר להקליט סצנה באורך של עד דקה. הכפתור הזה, דרך אגב, עוד לא הגיע לאפליקציה באנדרואיד, וגוגל אף לא מציינת בדפי האפליקציה מידע בקשר לעדכון צפוי.

חגיגת GIFים במקלדת Gboard ל-iPhone Reviewed by on . אפליקציית Gboard של גוגל (Google) ל-iOS קצת מפגרת מאחורי תאומתה האנדרואידית, אבל עדכון חדש למשתמשי iPhone משנה כעת את המצב – כפתור Make-a-GIF אינו מוחבא עוד בתח אפליקציית Gboard של גוגל (Google) ל-iOS קצת מפגרת מאחורי תאומתה האנדרואידית, אבל עדכון חדש למשתמשי iPhone משנה כעת את המצב – כפתור Make-a-GIF אינו מוחבא עוד בתח Rating: 0

הגיבו