תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אבטחת מידע וסייבר » 25 הסיסמאות הפופולריות ביותר מוכיחות: אנחנו עדיין די צפויים
שוב: דליפת סיסמאות. אילוסטרציה: Yellowj, BigStock

25 הסיסמאות הפופולריות ביותר מוכיחות: אנחנו עדיין די צפויים

123456 ו-Password ממשיכות להיות הסיסמאות שהכי משתמשים בהן ● בין הסיסמאות שנכנסו השנה לרשימה: starwars ,monkey ו-whatever

מאת 20 בדצמבר 2017, 17:15 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מדי שנה מפרסמת SplashData רשימה של הסיסמאות הפופולריות ביותר בקרב הגולשים, המבוססת על מיליוני סיסמאות שנגנבו ופורסמו בשנה האחרונה. גם השנה, שתי הסיסמאות הראשונות ברשימה, הלא מפתיעות והצפויות, הן 123456 ו-password. אלא שב-2017 נוספו כמה סיסמאות פופולריות כמו starwars ,iloveyou ,monkey ו-whatever. "המצאה" חדשה ולא ממש יצירתית היא הסיסמה letmein, ואירונית במיוחד היא הסיסמה trustno1.

החברה ציינה שרשימת הסיסמאות של 2017 אופיינית בעיקר למשתמשים בצפון אמריקה ובמערב אירופה.

"לרוע המזל", אמר מורגן סליין, מנכ"ל SplashData, "הסרט החדש הוא אולי פרק נהדר לסדרת מלחמת הכוכבים, אבל הסיסמה starwars מסוכנת לשימוש. האקרים משתמשים במושגים נפוצים מתרבות הפופ והספורט כדי לפרוץ לחשבונות אונליין, משום שהם יודעים שאנשים רבים משתמשים בסיסמאות מעין אלה, שקלות לזכירה".

החברה, לדבריו, מקווה כי פרסום הרשימה יעודד אנשים לנקוט אמצעי זהירות טובים יותר לשימוש ברשת, אבל בהתחשב בנתונים מהשנה ובאלה מהשנה שעברה, נראה שרוב המשתמשים עדיין נוטים לבחור בסיסמאות חלשות ו-"להאכיל בכפית" אפילו את ההאקרים החובבנים.

סיסמה חזקה צריכה להיות מורכבת מכמה שיותר תווים ולהימנע מביטויים מוכרים. משפרצות האבטחה הופכות ליותר ויותר נפוצות, רצוי לשנות מדי פעם את הסיסמאות ולא להשתמש באותה הסיסמה ששימשה אותנו בעבר. רצוי בנוסף להשתמש בתוכנה לניהול סיסמאות, שתוכל לא רק לסייע לנו לעקוב אחרי הסיסמאות שלנו, אלא גם לייצר סיסמאות בטוחות.

25 הסיסמאות הפופולריות ביותר מוכיחות: אנחנו עדיין די צפויים Reviewed by on . מדי שנה מפרסמת SplashData רשימה של הסיסמאות הפופולריות ביותר בקרב הגולשים, המבוססת על מיליוני סיסמאות שנגנבו ופורסמו בשנה האחרונה. גם השנה, שתי הסיסמאות הראשונו מדי שנה מפרסמת SplashData רשימה של הסיסמאות הפופולריות ביותר בקרב הגולשים, המבוססת על מיליוני סיסמאות שנגנבו ופורסמו בשנה האחרונה. גם השנה, שתי הסיסמאות הראשונו Rating: 0

תגובות (2)

  • Avatar

    מיכאל

    מה דעתכם?

  • Avatar

    מיכאל

    מה דעתכם?

הגיבו