תוכן פרסומי
ראשי » PC Plus » אפל תשיק מחר באופן רשמי את ה-iMac Pro
עתיר ביצועים. iMac Pro. צילום: אתר החברה

אפל תשיק מחר באופן רשמי את ה-iMac Pro

מדובר במחשב הראשון בסדרה החדשה שמיועדת לאנשי מקצוע שעובדים בשוק העיצוב, הווידיאו, המוזיקה וכדומה, בו יש דרישה למחשבים עתירי ביצועים

מאת 13 בדצמבר 2017, 15:07 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אפל (Apple) תשיק מחר באופן רשמי את ה-iMac Pro, המחשב הראשון בסדרה החדשה עליה הכריזה החברה לפני כחצי שנה שמיועדת לאנשי מקצוע שעובדים בשוק העיצוב, הווידיאו, המוזיקה וכדומה, בו יש דרישה למחשבים עתירי ביצועים.

וביצועים זה בהחלט מה שהמחשב הזה הולך להציע, כי הוא יהיה מבוסס על מעבדי ה-Xeon של אינטל (Intel) בתצורות מרובות ליבות 8, 10 או 18 – שבמקרה המירבי יכולות להגיע עד למהירות של 4.5 ג'יגה-הרץ והן גם מגיעות עם זיכרון מטמון גדול במיוחד של 42 מגה-בייט. בהיבט של הזיכרון מציעה אפל אפשרות לשילוב זיכרונות DDR4 במהירות של 2,666 מגה-הרץ. כן ישולבו במחשבים כונני SSD בנפח של עד 4 טרה-בייט.

המחשבים יגיעו גם עם כרטיס תצוגה המבוסס על פלטפורמת ה-Radeon Pro Vega של AMD עם זיכרון של 8 או 16 ג'יגה-בייט, כשמדובר בזיכרונות HBM2 שמשולבים בתוך השבב עצמו כך שמהירות הגישה לזיכרון מהירה פי כמה. לפי אפל מדובר בכרטיס תצוגה שיכול לספק קצב עבודה של עד 11TFlops.

עוד נקודה בולטת במחשב הזה היא מסך הרטינה בגודל 27 אינץ' שלו שתומך ברזולוציה של 5K בבהירות של 500 ניטים ועם תמיכה ביותר ממיליארד גווני צבע. מבחינת חיבורים יציעו מחשבי ה-iMac Pro ארבע יציאות Thunderbolt 3 באמצעות ממשק USB-C, וכן חיבור רשת במהירות מירבית של 10 ג'יגה-ביט.

אפל עדיין לא פרסמה את המחיר הרשמי, אבל לפי דיווחים המחיר ההתחלתי יהיה 4,499 דולרים.

אפל תשיק מחר באופן רשמי את ה-iMac Pro Reviewed by on . אפל (Apple) תשיק מחר באופן רשמי את ה-iMac Pro, המחשב הראשון בסדרה החדשה עליה הכריזה החברה לפני כחצי שנה שמיועדת לאנשי מקצוע שעובדים בשוק העיצוב, הווידיאו, המוזי אפל (Apple) תשיק מחר באופן רשמי את ה-iMac Pro, המחשב הראשון בסדרה החדשה עליה הכריזה החברה לפני כחצי שנה שמיועדת לאנשי מקצוע שעובדים בשוק העיצוב, הווידיאו, המוזי Rating: 0

הגיבו