תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » IT פיננסי » תים הטמיעה פתרונות אבטחת מידע של פורטינט ב-yes
עידן וינר, מנהל פעילות מכירות התקשורת ואבטחת המידע ב-תים

תים הטמיעה פתרונות אבטחת מידע של פורטינט ב-yes

הפרויקט ארך כחודשיים והסתיים באחרונה ● היקפו הכספי של הפרויקט לא נמסר לפרסום, אולם גורמים בשוק העריכו אותו במאות אלפי שקלים

מאת 16 באוקטובר 2017, 13:34 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

תים מקבוצת מלם תים ביצעה פרויקט שדרוג והחלפת מערכות אבטחת מידע של פורטינט (Fortinrt) ב-yes. הפרויקט ארך כחודשיים והסתיים באחרונה. היקפו הכספי של הפרויקט לא נמסר לפרסום, אולם גורמים בשוק העריכו אותו במאות אלפי שקלים.

במסגרת הפרויקט הוטמעו שמונה פיירוולים מהדור הבא, NGFW, מסוג FortiGate 1500D של פורטינט ברשתות חברת הלוויין. מדובר במערכת המותאמת במיוחד לסביבות וידיאו, הדורשות העברת קבצים גדולים במיוחד, בהן מהירות התגובה והביצועים הם קריטיים לפעילות השוטפת. המערכת מספקת תחת פלטפורמה אחת כמה יכולות, ביניהן היכולת להגדיר, לנטר ולשמור על רשתות הארגון בצורה יעילה.

במסגרת הפרויקט להטמעת פתרון הפיירוול הארגוני, בוצע איחוד פתרונות לאלה של יצרן אחד, מה שמאפשר ל-yes לקבל פתרון אבטחה אחוד, עם יכולות התמודדות עם מתקפות מתמשכות ומתקדמות (APT). בחברה העריכו כי הפרויקט יביא לשיפור במערך השירות והתמיכה לכל לקוחות החברה, לצד קבלת יכולות אבטחה בתעבורת רשת גדולה יותר, חיסכון משמעותי בשירות ותפעול יעיל ופשוט יותר.

פיירוול ה-FortiGate הארגוני הוא חלק מארכיטקטורת מארג האבטחה (Security Fabric) של פורטינט. מדובר במערכת המשלבת יחד טכנולוגיות אבטחה אשר ניתן לשזור אל תוך הרשת ואשר תוכננה לחלוק מודיעין איומים, לשתף פעולה – על מנת לספק תגובה מתואמת לאיומים ולהתאים את עצמה בצורה דינאמית לנוף האיומים המשתנה ללא הרף.

הביצועים החזקים של המכונות החדשות של פורטינט פתרו את בעיית הכפלת תעבורת הנתונים באתר. הפתרון משמש את צוות אגף ההנדסה בחברת הלוויין, האחראי על מערכות הווידיאו והוא מגן על תעבורת המידע של כלל לקוחות החברה.

מוטי סטמבולצ'יק, מנהל תשתיות חטיבת ההנדסה ב-yes

מוטי סטמבולצ'יק, מנהל תשתיות חטיבת ההנדסה ב-yes

מוטי סטמבולצ'יק, מנהל תשתיות, אגף ההנדסה ב-yes, אמר כי "כחברת טלוויזיה המעניקה שירותים סביב השעון למאות אלפי לקוחות בארץ, תעבורת הנתונים עולה כל הזמן. לכן, אנו זקוקים למערך מודולרי, שיענה על הצרכים המשתנים. בו בזמן, רצינו לשפר את יכולות אבטחת המידע, ולעשות זאת בלא הפרעה לרצף השידורים".

לדבריו, "הפיירוול שהטמענו כולל ממשק פשוט לניהול, והוא מאפשר הגנה מירבית בזמן אמת, בלא הוספת השהייה מיותרת. זאת, תוך חיסכון בעלויות. בנוסף, החלפת תשתיות הנתונים מתבצעת ללא חלונות השבתה".

עידן וינר, מנהל חטיבת מכירות, תקשורת וסייבר ב-תים, הוסיף כי "אפיינו את הפתרון המתאים, אשר יתמוך בקצב הגידול של רשת הלקוח. עשינו זאת תוך מתן דגש על מינימום זמן השבתה ומקסימום הגנה וביצועים".

בני פלח, מנהל פעילות ישראל, קפריסין ויוון בפורטינט. צילום: ניב קנטור

בני פלח, מנהל פעילות ישראל, קפריסין ויוון בפורטינט. צילום: ניב קנטור

לדברי בני פלח, מנהל אזור ישראל, יוון וקפריסין בפורטינט, "פתרונות האבטחה שהוטמעו, יאפשרו ל-yes לספק הגנה מיטבית ללקוחותיה, בלא הצורך להתפשר על איכות וביצועים".

תים הטמיעה פתרונות אבטחת מידע של פורטינט ב-yes Reviewed by on . תים מקבוצת מלם תים ביצעה פרויקט שדרוג והחלפת מערכות אבטחת מידע של פורטינט (Fortinrt) ב-yes. הפרויקט ארך כחודשיים והסתיים באחרונה. היקפו הכספי של הפרויקט לא נמסר תים מקבוצת מלם תים ביצעה פרויקט שדרוג והחלפת מערכות אבטחת מידע של פורטינט (Fortinrt) ב-yes. הפרויקט ארך כחודשיים והסתיים באחרונה. היקפו הכספי של הפרויקט לא נמסר Rating: 0

הגיבו