תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » IT פיננסי » ForeScout הישראלית תגייס 100 מיליון דולר בבורסת נאסד"ק
חוזרים לשולחן המשא ומתן על רכישת פורסקאוט

ForeScout הישראלית תגייס 100 מיליון דולר בבורסת נאסד"ק

חברת הסייבר הישראלית-אמריקנית הגישה אתמול (ב') תשקיף לרשות ניירות הערך של ארצות הברית בהקשר זה ● עד היום החברה גייסה כ-152 מיליון דולר בשבעה סבבי גיוס

מאת 3 באוקטובר 2017, 12:47 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

ForeScout, חברת סייבר ישראלית-אמריקנית הגישה אתמול (ב') תשקיף ל-SEC, רשות ניירות הערך של ארצות הברית, שבמסגרתה היא מבקשת לגייס 100 מיליון דולר במסגרת הנפקת מניות בבורסת נאסד"ק.

בשלב זה אין מידע כלשהו על מחיר המניה, אך אם לשפוט על פי העבר ההנפקה תתבצע לפי שווי חברה של מיליארד וחצי דולר, שכן הנפקה שהחברה ביצעה לפני כשנתיים התבצעה על בסיס שווי חברה של מיליארד דולר.

לפי נתוני חברת המחקר IVC, החברה הוקמה על ידי יחזקאל ישורון, דורון שקמוני, עודד קומאי ונגה אלון.

ישורון מכהן כיום כיו"ר החברה. רמי קליש, מנהל שותף בקרן הון הסיכון פיטנגו, מכהן כדירקטור בחברה משום שקרן הון הסיכון פיטנגו היתה אחד המשקיעים הראשונים בחברה עוד בשנת 2001, והם מחזיקים נכון לעכשיו כ-14% מהון המניות של החברה.

עד היום החברה גייסה כ-152 מיליון דולר בשבעה סבבי גיוס.

ההנפקה תובל על ידי זרוע ההשקעות של מורגן סטנלי (Morgan Stanley) וזרוע ההשקעות של בנק סיטיקורפ.

ForeScout הישראלית תגייס 100 מיליון דולר בבורסת נאסד"ק Reviewed by on . ForeScout, חברת סייבר ישראלית-אמריקנית הגישה אתמול (ב') תשקיף ל-SEC, רשות ניירות הערך של ארצות הברית, שבמסגרתה היא מבקשת לגייס 100 מיליון דולר במסגרת הנפקת מניו ForeScout, חברת סייבר ישראלית-אמריקנית הגישה אתמול (ב') תשקיף ל-SEC, רשות ניירות הערך של ארצות הברית, שבמסגרתה היא מבקשת לגייס 100 מיליון דולר במסגרת הנפקת מניו Rating: 0

הגיבו