תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אבטחת מידע וסייבר » האקרים פרצו לשרתי Vevo וגנבו מעל שלושה טרה-בייט של נתונים
עוד מחקר שמראה שהארגונים לא מוכנים מספיק למתקפות סייב. אילוסטרציה: jiris/BigStock

האקרים פרצו לשרתי Vevo וגנבו מעל שלושה טרה-בייט של נתונים

קבוצת OurMine עומדת גם מאחורי הפריצה הגדולה לשרתי HBO ולגניבת הפרקים של העונה השביעית של משחקי הכס ● הגניבה כוללת סרטונים ומסכים פנימיים חשובים של החברה, כשחלקם הוגדרו כרגישים

מאת 18 בספטמבר 2017, 16:17 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

OurMine, קבוצת ההאקרים שעומדת מאחורי הפריצה הגדולה לשרתי HBO ולגניבת הפרקים של העונה השביעית של משחקי הכס, עשתה זאת שוב בסוף השבוע האחרון. הקבוצה הצליחה לפרוץ לשרתים של Vevo, משירותי הזרמת הווידיאו הגדולים, בעיקר של קליפים מוזיקליים, כולל של כמה מהשמות הגדולים בתחום.

לפי הדיווח של OurMine בעצמם, הם הצליחו לכרות מבור המידע של Vevo יותר מ-3 טרה-בייט של נתונים, כולל סרטונים ומסכים פנימיים חשובים של החברה, כשחלקם הוגדרו כרגישים.

לפי הידוע, קבוצת הפורצים גילתה פרצת אבטחה באפליקציה בשם Okta בה משתמש שירות הסטרימינג, ואף דיווחה על הבעיה ל-Vevo. לטענתם החברה התייחסה בזלזול לפנייה שלהם, ולכן החליטו להשתמש בפרצה כדי להוכיח את טענתם.

ב-Vevo אשרו את הפריצה לשרתים שלהם. "חווינו פריצה לנתונים כתוצאת מתהליך של פישינג שבוצע בלינקדאין (LinkedIn). טיפלנו בבעיה ואנחנו בודקים כעת את היקף החשיפה", מסרה החברה בטענות מעט שונות מזו שהציגה OurMine.

הארגון העלה את הקבצים לדף מיוחד באתר שלו, אך מחק את הקבצים לאחר זמן מה לאור פניה ישירה של Vevo. הדף עדיין נמצא באוויר כדי לשמש מעין הוכחה למה שקרה.

האקרים פרצו לשרתי Vevo וגנבו מעל שלושה טרה-בייט של נתונים Reviewed by on . OurMine, קבוצת ההאקרים שעומדת מאחורי הפריצה הגדולה לשרתי HBO ולגניבת הפרקים של העונה השביעית של משחקי הכס, עשתה זאת שוב בסוף השבוע האחרון. הקבוצה הצליחה לפרוץ ל OurMine, קבוצת ההאקרים שעומדת מאחורי הפריצה הגדולה לשרתי HBO ולגניבת הפרקים של העונה השביעית של משחקי הכס, עשתה זאת שוב בסוף השבוע האחרון. הקבוצה הצליחה לפרוץ ל Rating: 0

הגיבו